Přejít na menu Přejít na obsah

 

Áčko v premiéře neoslnilo


11.8.2018 17:00

Tuchlovice – První utkání sezony v krajském přeboru se fotbalistům Velimi nepovedlo. V Tuchlovicích prohráli 0:2.
Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal-kraj/velim-v-premiere-neoslnila-20180812.html

 

„Po velké chybě jsme poprvé inkasovali a to s námi otřáslo. Nebyli jsme schopni vrátit se do hry, přestože úvodních dvacet minut jsme byli lepším týmem. Pořádnou šanci jsme si ale za celý zápas nevytvořili,“ uvedl trenér Vladimír Malinovský.

„Šancí bylo na obou stranách málo. V prvním poločase měli domácí jednu, přesto vedli o dvě branky. Naše snaha ve druhém poločase byla marná, domácí pozorně bránili a vyráželi do rychlých kontrů, které byly hodně nebezpečné. Po jednom z nich trefil domácí borec tyč. Herně jsme úplně nepropadli, ale to nám není nic platné, fotbal se hraje na góly a tam jsme byli neúspěšní,“ posteskl si.

Již první duel nové sezony ukázal, že Velim po dodatečném postupu z I. A třídy nečeká snadná práce.

„Ukázalo se, že nás čeká hodně náročná sezona. Domácí byli důraznější v soubojích a potrestali naše chyby. Toho se musíme vyvarovat a také musíme hodně přidat. V útočné fázi jsme toho mnoho nepředvedli. Nedá se nic dělat, musíme koukat dopředu. Vzít si ponaučení a jít do dalšího zápasu s větším odhodláním,“ burcuje svůj tým Vladimír Malinovský.

Branky: 19. Hadrika, 31. Pudil. Poločas: 2:0.
Velim: Dejmek – Kedršt, Hartig, Martikán, Seifert – Zajíc (46. Ceral), Kopáček (79. Kyncl), Hruška, Novotný (71. Kosina) – Jansta (46. Kasal), Puk.

zdroj: Kolínský deník , Autor: René Volf
Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal-kraj/velim-v-premiere-neoslnila-20180812.html