Detail zápasu VELIM vs. BRANDÝS NAD LABEM

Čas: 09:30:00
Typ: 24.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava.RICHTER-HYKŠ,KESNER,KASAL,ADÁMEK-PIKNER,SVOBODA,CERAL,TÁBORSKÝ-KAINAR,VAŠKO

srřídali:KOPECKÝ,KREJČÍK,ČERVENKA,DEJMEK

Na utkání se nám omluvilo 5 hráčů a hlavně neúčast Mareše byla velmi nepříjemná,protože Kasal musel jít hrát na stopera místo Trumpuse a tím nebyl druhý kvalitní útočník.Ještě ráno před zápasem se omlouval Kesner,že má žaludeční potíže,ale toho se nám podařilo přemluvit.

Soupeř nám dal v domácím prostředí 6-0 a byl na druhém místě tabulky a měl nejvíce vstřelených branek.

Od začátku se hrál velmi dobrý fotbal ve velkém tempu.My velmi dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků.Po jednom takovém Kainar řešil šanci velmi zbrkle,místo aby postupoval sám do vápna tak vystřelil vedle branky.Po průniku Cerala vystřelil Vaško z Vápna velmi slabě.Po faulu na hranici vápna trefil Adámek břevno.Soupeř byl také velice nebezpečný,ale obrana pod vedením Kasala jim toho moc nedovolila.Richter předvedl 2 dobré zákroky a tak poločas skončil bez branek.

Druhý poločas nepřinesl moc změn a hrálo se vyrovnané utkání.Ke konci zápasu měl velkou šanci Kainar,šel sám na golmana,ale zase nedal.Krásný trestný kop od Adámka chytil výborný golman.Obě mužstva chtěla vyhrát a tak se hrálo na doraz až do 70 minuty.Dělba bodů je spravedlivá,ale větší radost jsme měli my.