LYSÁ-VELIM

2-0 poločas 1-0

sestava:RICHTER-HYKŠ,KESNER,TRUMPUS M.,TRUMPUS Z.-PIKNER,CERAL,KASAL,ADÁMEK-KAINAR,MAREŠ

střídali:TÁBORSKÝ,HOLOUBEK,VAŠKO,KOPECKÝ

Už při nástupu bylo znát že domácí jsou na tom fyzicky mnohem lépe.6 hráčů by vyčnívali i v našem dorostu.My se toho,ale nezalekli a od začátku hráli vyrovnanou partii.Chvílema i soupeře přehrávali.Více šancí bylo na naší straně a hlavně po rohu Piknera trefil Mareš břevno.Po patičce Kainara střílel Adámek těsně nad,Kasalova střela šla těsně mimu.Po průniku Cerala přes 3 hráče minul Mareš z 10 metrů odkrytou branku.Ceralova střela z vápna minula těsně branku a další střelu Kasala chytil brankář.A tak trestali domácí,po našem autu se dostal míč do středu hřiště a z 20metrů od břevna to bylo 1-0.Těsně před koncem poločasu vysunul Adámek Kainara,ten šel sám až na penaltu,kde zakončil velice komicky a neúčelně.Poločas 1-0.

Druhý poločas byl více vyrovnaný,domácí stříleli z větší vzdálenosti,my se snažili se dostat více do vápna.Hru oživil hlavně střídající Holoubek,který dělal napadáním soupeři problémy.Po našich neproměněných šancích domácí ukázali jak se zakončuje a po centru ze strany zvíšili na 2-0.Velkou šanci měl Holoubek,ale byl u míče později než brankář.

Spokojeni jsme s přístupem a hlavně hrou.Kombinačně je to výborné a koukatelné,ale zakončení je žalostné.Hlavně Kainar,který hraje dobře,ten už nedal snad 10 nájezdů.Chtělo by to více si věřit,že dám góla.Snad už příště s Čelákovicema to výjde.