15 minuta KAINAR

Sestava:Richter-Trumpus,M.,Kesner,Svoboda,Trumpus Zb.-Táborský,Ceral

Kasal,Pikner-Mareš,Kainar

Střídali:Holoubek,Hykš,Vaško,Krejčík,Kopecký

Utkání ovlivnil velký vítr,který dokazoval s míčem velké věci.My začali první poločas po větru a domácí nepustili ani za půlku.Začátek zápasu byl od nás hodně nepřesný a nervózní až když v 15 minutě dal Kainar po zmatku na vápně na 0-1,tak jsme se uklidnili a začali hrát slušný fotbal.Největší šanci měl Mareš,kdy udělal kličku brankáři,ale trefil dobíhajícího obránce.Plno střel pochytal domácí brankář a tak skončil poločas 0-1.

Druhý poločas se to otočilo a domácí nás mačkali a my se dostali jen ojediněle za půlku.Protiútoky 3 na 2 a 2 na 1 řešili naši hráči katastrofálně.Domácí si vytvořili velký tlak a my se jenom bránili za cenu odkopů.Naštěstí samostatný nájezd přerušil Richter a my ubránili jednogólové vítězství.Domácí by si za druhý poločas bod zasloužili.