VELIM:ČELÁKOVICE

0-2 poločas 0-1

Sestava:RICHTER-HYKŠ,KESNER,KAINAR,TRUMPUS M.,TRUMPUS Z.-    PIKNER,CERAL,KASAL,ADÁMEK-KAINAR,HOLOUBEK

Střídali:MAREŠ,TÁBORSKÝ,VAŠKO,KREJČÍK,KOPECKÝ

K zápasu jsme přistoupili velmi vlažně a od 5 minuty po chybě Hykše hned prohrávali.Soupeř nám nedovolil vůbec nic,byl velice kvalitní a myslím si že to byl vůbec nejlepší soupeř s kterým jsme hráli.Z naší strany vynikal jedině Holoubek,který aspoň bojoval a ve 32 minutě hlavou po centru ze strany těsně minul branku.

Do druhého poločasu nastoupil Mareš a Táborský,ale nic výrazného se nezměnilo a po rohu a našem nedůrazu to bylo 0-2 a bylo po zápase.V 63 minutě mohl Mareš snížit,ale z malého vápna netrefil ani bránu.

Po skončení utkání dostali naši hráči za odměnu pár kliků a sprintů.Když se zápas odchodí musí přijít odměna.To se stalo poprvé za 6 let našeho společného trénování.Když je někdo spokojený,že jde hrát za Novou Ves a nebo za B dorost tak to je špatná.Každý by měl mít vyšší cíle a snažit se aby se dostal co nejdříve do A dorostu a neploužit se v Cerhenicích,Dobřichově a nebo v Krakovanech.Tímto výkonem a přístupem na krajskou soutěž dorostu asi stačit nebudete.