Typ: 27.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

VELKÝ BOREK-VELIM

3:2  poločas 1:1

Branky: 20 minuta 0:1 Mareš  asistence Kasal

42 minuta 2:2 Kainar asistence Mareš

Sestava:RICHTER-HOLOUBEK,KESNER,TRUMPUS M.,KOVAŘÍKOVÁ

HYKŠ,CERAL,PIKNER,KASAL,KAINAR,MAREŠ

Střídali:VAŠKO,KREJČÍK,KOPECKÝ

Od zápasu s posledním celkem jsme čekali 3 body,ale domácím hrál dorost až v neděli tak se očekávalo posílení a to se potvrdilo.

Od začátku zápasu jsme domácí přehrávali a nepouštěli je ani na naší půlku.Tlačili se do vápna a snažili se zakončovat,ale střely byly nepřesné a málo důrazné.V 15 minutě odpustil rozhodčí jasnou ruku v pokutovém území a z protiútoku málem domácí otevřeli skóre.Ve 20 minutě jsme se dočkali. Po rohu Piknera hlavičkoval Kasal k Marešovi, který pohotově uklidil míč k tyči 0:1.Náš tlak se zvyšoval,ale po pěkné akci zazvonila pouze tyč.Ve 33 minutě u rohového praporku obešel domácí hráč Kovaříkovou a zacentroval před bránu,kde byl nepokrytý hráč a bylo to 1-1.A tak končil i 1 poločas.

Hned na začátku druhého poločasu nesmyslně Kesner odkopl na roh a zněj to bylo 2-1.Nás to nepoložilo a tlak sílil.Kasal,Mareš a Kainar mířili pouze do tyče.Ve 42 minutě Mareš obešel 3 hráče a dal podél brankáře do tyče,ale Kainar dorazil do prázdné branky 2-2.Domácí nakopávali na hrozně rychlé útočníky a ty vychytal výborný Richter.V 62 minutě po průniku Mareše smůla gradovala.Míč se odrazil od tyče do tyče a ven.V 65 minutě Ceral po průniku trefil těsně vedla.Po akci Cerala a krásném centru kasala minuli 3 naši hráči míč na penaltě a v 68 minutě Vaško po průniku přes 3 hráče mířil těsně nad.A tak v 70 minutě prošel domácí útočník přes naše stínující obránce a podél Richtera dal na 3-2.po rozehrání ukončil rozhodčí zápas.

Je to veliká smůla trefit tolik tyčí,ale naše zakončení je žalostné.Plno střel míří mimo branku a hlavně důraz ve vápně je malý.Herně to nebylo tak hrozné.