Čas: 09:30:00
Typ: 28.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

VELIM:KOSMONOSY

3:4 poločas 2:1

1:1 KASAL asistence Mareš            2:1 MAREŠ            3:4 KASAL asistence ADÁMEK

sestava:RICHTER-HYKŠ,KESNER,TRUMPUS M.,ADÁMEK-PIKNER,CERAL,SVOBODA,KASAL-MAREŠ,KAINAR

střídali:VAŠKO,HOLOUBEK,KREJČÍK,KOPECKÝ,TRUMPUS Z.

OD ZAČÁTKU ZÁPASU TO BYL VELICE KVALITNÍ FOTBAL NA OBĚ STRANY.MY MĚLI TROCHU PŘEVAHU,ALE KOSMONOSY MĚLY VELICE KVALITNÍ A NEBEZPEČNÝ ÚTOČNÍKY.ŠANCÍ BYLO NA OBOU STRANÁCH HODNĚ,ALE VĚTŠINOU TO KONČILO STŘELAMA VEDLE BRANEK.PO FAULU 20 METRU OD NAŠÍ BRANKY VYSTŘELIL HRÁČ NA BRÁNU A NEPOZORNÝ RICHTER LOVIL MÍČ ZE SÍTĚ.BYLA TO ŠKODA, PROTOŽE TO NEBYLA ŽÁDNÁ VELKÁ RÁNA.NAŠI SE ZAČALI HECOVAT,PROTOŽE VĚDĚLI ŽE JE SOUPEŘ HRATELNÝ A PO KRÁSNÉ AKCI PO OSE PIKNER,CERAL A CENTRU MAREŠE ZAKONČIL KASAL A BYLO TO 1:1.PO SERII ROHŮ SE UJAL TŘETÍ,KDY SE ODRAZIL MÍČ K MAREŠOVI A TEN DAL DO ŠIBENICE NA POLOČASOVÝCH 2:1.

NA ZAČÁTKU DRUHÉHO POLOČASU NEDAL VELKOU ŠANCI MAREŠ A PO NĚM Z 20 METRŮ TREFIL CERAL SPOJNICI A HNED PO ODRAZU KOSMONOSY NAKOPLY NA ÚTOČNÍKA,NAŠI STOPEŘI SI DÁVALI PŘEDNOST A HOSTÉ SROVNALI.PAK PŘIŠEL NÁŠ ÚTLUM A HOSTÉ PO BREJCÍCH PŘIDALI 2 GÓLY.10 MINUT PŘED KONCEM SNÍŽIL PO KRÁSNÉ AKCI KASAL.KDY SI VYMĚNILI Z ADÁMKEM NĚKOLIKRÁT MÍČ NA JEDEN DOTEK.PAK ŠEL DO BREJKU SVOBODA,ALE POSLEDNÍ HRÁČ MU UKOPL MÍČ ŠPIČKOU KOPAČKY.

VELICE KVALITNÍ ZÁPAS A KONEČNĚ DOBRÝ VÝKON I DOMA.JEDNALO SE O NEJLEPŠÍHO SOUPEŘE,KTERÝ NA JAŘE U NÁS HRÁL