Typ: 29.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

VELIM:SEDLČANY

3:3 poločas 3:1

Branky: 3 minuta  Mareš  asistence Kesner  1:0

10 minuta Kainar asistence Mareš   2:0

25 minuta Kainar  3:1

Sestava:RICHTER-KOVAŘÍKOVÁ,KESNER,HYKŠ,ADÁMEK

PIKNER,CERAL,SVOBODA,KASAL-MAREŠ,KAINAR

Střídali:VAŠKO,KOPECKÝ,ČERVENKA,DEJMEK

Před začátkem zápasu jsme tradičně museli řešit absence hráčů.Michal Trumpus přišel se zlomenou rukou,Zbyněk Trumpus nepochopitelně odjel ze školou na volejbalový turnaj,Holoubek a Krejčík nemoc a Táborský salmonelóza.Tak museli na lavičku mladší žáci a Kovaříková od začátku na místo obránce.

Od začátku se hrál velmi kvalitní zápas se spoustou šancí.Ve 3 minutě po pasu Kesnera otevřel skóre Mareš,kdy z poloviny proměnil samostatný únik.Pak nás zachránila tyčka a v 10 minutě vyrazil hostující brankář střelu Mareše a  Kainar dorazil do prázdné brány.12minuta přinesla snížení,kdy po rohu neudržel Richter míč v rukou a hosté míč dorazili do branky.Pak hosté trefili břevno a z protiútoku Kainar poslal odražený míč přes gólmana do brány 3-1.Těsně před poločasem trefil Mareš z trestného kopu tyč.

Druhý poločas začaly Sedlčany velkým tlakem a ve 44 minutě snížily a ve 46 z penalty po faulu Richtera vyrovnaly.Pak se hra vyrovnala.My neproměnili 2 velké šance Marešem,který si počínal v zakončení velice nedůrazně.Po jedné střele vypadl míč našemu brankáři na tyč,pak chytil 2 velké šance.Kasalův trestný kop vyrazil brankář na břevno a Mareš překopl z malého vápna bránu.Zápas skončil spravedlivou remízou,která nám zajistila setrvání v soutěži.

Odehráli jsme velice kvalitní zápas a pochvalu si zaslouží všichni hráči.Škoda neproměněných šancí,ale to měl soupeř také.Dík patří také panu KODĚROVI že nám umožnil trénovat 2krát na hlavním hřišti a hned to bylo znát.

Velice nás mrzí velice slabá účast na tréninkách.Na trénink na hlavní hřiště přijde 5 hráčů před týdnem 7.To je hrozně málo.Kdyby s námi nechodili mladší žáci tak nemá cenu trénovat.Když může trénovat Kesner a Ceral se zraněním a někoho bolí hlava a nebo nohy po tělocviku a nepřijde.Tak to asi nikdy nepochopíme.Tato sezóna je v tomto nejhorší za 6 let našeho trénování.Nejvíce nás všechny zklamal Zbyněk,který raději jede na volejbal ze školou a mladší hrají s prvním teamem.Tak snad si dobře zaplácal.