54.minuta 1:5

65.minuta 1:6

sestava:DEJMEK,NĚMEC,NECHANICKÝ,KOVAŘÍKOVÁ-KASAL,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,TŮMA

střídali:ČERVENKA,PÁNEK,HORNÍK,KODĚRA,KOPECKÝ,KREJČÍ,PYCH,BUNC

Nejkvalitnější soupeř,kterého jsme měli v přípravě nás dokonale prověřil a ukázal,že někteří hráči na tuto úroveň nestačí.Zápas začal krásným gólem Tůma,kdy se trefil z 20 metrů.Pak se hrál velmi kvalitní fotbal na obě strany.Soupeř byl o trochu lepší a nás podržel dobrým výkonem Dejmek.Ve 28.minutě šel Mareš sám na brankáře,ale trestuhodně tuto šanci zahodil.Ve 31.minutě udělal hrubku Nechanický a hosté vyrovnali.O přestávce jsme vystřídali oba útočníky a vynikající Kovaříkovou a hned to bylo znát.Soupeř nás přehrával a po hrubkách Nechanického soupeř vedl 4:1.Pak nedal Mareš obrovskou šanci a na centr,Piknera nedosáhli 3 naši hráči,když byla prázdná branka.Za stavu 1-6 pikner ze 40 metrů přehazoval golmana,ale míč se odrazil od země těsně nad bránu.První poločas ukázal,že základní sestava je kvalitní,ale když se udělají změny tak jde kvalita trochu dolů.Hlavně nás vypekl opět Trumpus,který ani nepřišel na zápas.Nejdříve prý nevěděl,že je zápqs a pak se omluvil SMS ,že ho bolí kotník.Snad se brzy srovná.