3:1

Datum: 25.08.2012
Čas: 09:30:00
Typ: 3.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

2.minuta 0:1 KASAL asistence MAREŠ

12.minuta 1:1

15.minuta 2:1

20.minuta 3:1

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,NĚMEC,TRUMPUS,NECHANICKÝ-KASAL,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-TŮMA,MAREŠ

střídali:KOVAŘÍKOVÁ,HORNÍK,ČERVENKA,KREJČÍ,KOPECKÝ,PYCH

Od úvodního hvizdu jsme se do domácích pustili a hned v 1.minutě šel Mareš sám na brankáře,ale toho jenom trefil.O minutu po centru Adámka a závaru před brankou trefil Mareš tyč a kasal dorážel do prázdné branky.To nás nakoplo a my se tlačili před domácí branku,ale kasal ani Tůma své šance neproměnili.Ve 12.minutě po špatné rozehrávce Krejčíka utekl domácí útočník 3 našim obráncům a vyrovnal.Než jsme se probudili tak ještě domácí útočníci utekli 4krát a dali 2góly.Obrana byla tragická.Do poločasu jsme domácí zatlačili,ale nic z toho.V poločase přišla změna velmi pomalého Němce vystřídala Kovaříková a od té doby se domácí nedostali k našemu vápnu.obrana pokryla domácí útočníky na tělo jak to mělo být od začátku a domácí se jenom bránili.Velkou šanci neproměnil Mareš,Kasal mířil jen do brankáře a Tůma přestřelil z malého vápna ochranou síť.V 55.minutě šel Tůma sám na brankáře,který ho před vápnem sestřelil,ale rozhodčí překvapivě mlčel.V 59.minutě nám neuznal gól,kasal údajně zahrál rukou.Pak odpustil domácím ruku ve vápně.Když netrefil branku po rohu ani NECHANICKÝ o Kasal mířil nad skončil zápas pro nás prohrou 3:1.

Velice nás zklamala obrana tak najivně nehraje ani přípravka.Hráči jim utíkají od půlky a oni to nedokáží vyřešit.To když utíkal Ceral a Kasal tak domácí je hned faulovali ze zadu bez balónu a to několikrát.Za celý zápas od nás udělal faul jenom jednou kasal jinak okolo soupeře jenom tančíme.Nejsem zastáncem falů,ale tvrdě do těla se musí hrát jinak to nejde.Do 12.minuty to byl od nás koncert.Pak přišel útlum a po přestávce naše velká převaha,ale bez dobrého zakončení.Herně je to slušné,ale musíme přidat v důrazu a zakončení