6:3

Datum: 01.09.2012
Čas: 09:30:00
Typ: 3.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

1.minuta 1:0 MAREŠ asistence TŮMA

2.minuta 1:1

5.minuta 1:2

20.minuta 2:2 KASAL p.k  faul na MAREŠE

26.minuta 3:2 CERAL asistence KASAL

40.minuta 4:2 MAREŠ

52.minuta 5:2 MAREŠ asistence CERAL

54.minuta 5:3

62.minuta 6:3 MAREŠ asistence KASAL

sestava:DEJMEK-KREJČÍKSVÁROVSKÝ,TRUMPUS,NĚMEC-NECHANICKÝ,CERAL,PIKNER,KASAL-TŮMA,MAREŠ

střídali:ČERVENKA,HORNÍK,PÁNEK,KODĚRA,KREJČÍ,KOPECKÝ,PYCH

HNED Z NACVIČENÉ ROZEHRÁVKY OTEVŘEL SKÓRE MAREŠ.O MINUTU NEPROMĚNIL MAREŠ TUTOVKU A Z ROHU HOSTÉ VYROVNALI.O 3 MINUTY POZDĚJI JAK JINAK PO ROHU 1:2.TUTO DOBU JSME BYLI NA RUČNÍK.PAK SE ZAČALO ZASE BOJOVAT A VE 20.MINUTĚ PO FAULU NA MAREŠE VYROVNAL KASAL Z PENALTY.O 6 MINUT POZDĚJI PO PŘIHRÁVCE KASALA CERAL OTOČIL NA 3:2.V TENTO MOMENT TO BYL OD NÁS KONCERT.MAREŠ TREFIL BŘEVNO.HNED PO PŘESTÁVCE UTEKL MAREŠ A UŽ TO BYLO 4:2.V 52.MINUTĚ PROŠEL ZRANĚNÝ CERAL PŘES PŮL HŘIŠTĚ A VYSUNUL MAREŠE A BYLO TO 5:2.PAK SOUPEŘ SNÍŽIL A KONEČNÉ SLOVO MĚL OPĚT VYNIKAJÍCÍ MAREŠ PO PŘIHRÁVCE KASALA.JEŠTĚ KASAL TREFIL BŘEVNO A HORNÍK TYČ.KONEČNĚ JSME PŘEDVEDLI NAŠI KVALITU A DOBROU HRU VŠICHNI MAKALI A CHTĚLI VYHRÁT.MAREŠ BYL K NEUDRŽENÍ KONEČNĚ.POCHVALU ZASLOUŽÍ VŠICHNI HRÁČI I Z LAVIČKY