Datum: 05.09.2012
Čas: 16:30:00
Typ: 2.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

11.minuta 0:1

23.minuta 1:1 PIKNER

24.minuta 1:2

28.minuta 1:3

39.minuta 1:4

40.minuta 2:4 ČERVENKA asistence TŮMA

61.minuta 3:4 MAREŠ asistence NĚMEC

70.minuta 4:4 KASAL penalta

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,TRUMPUS,NĚMEC-NECHANICKÝ,CERAL,PIKNER,KOVAŘÍKOVÁ-TŮMA,MAREŠ

náhradníci:ČERVENKA,HORNÍK,PÁNEK,KODĚRA,KREJČÍ,KOPECKÝ,PYCH,NEZAVDAL

Na zápas nepřišel Nechanický ,úraz hlavy,a tak musel Kasal netradičně na stopera,protože jsme věděli,že Kunice mají velice kvalitního útočníka.Ve 3.minutě se opět zranil Ceral a musel jít hrát Horník.Od začátku to bylo obrovské tempo a šance se střídali na obou stranách.Po rychlém průniky hostů v 11.minitě to bylo 0:1.Pak se zastřeloval Nechanický a hlavně Pikner,kterému jen s námahou vyrazil střelu brankář na roh.Ve 23.minutě se to Piknerovi povedlo a z 20metrů od tyče srovnal na 1:1.Hned po rozehrání si vzal míč velice kvalitní útočník hostů a utekl přes 3 naše hráče a bylo to 1:2.Poté mohl vyrovnat Tůma,ale nepochopitelně netrefil prázdnou bránu z malého vápna,zakončil do tyče.Po nedorozumění v obraně a rohu hostů to bylo 1:3 a poločas

Hned po rozehrávce přišla naše šance ,ale hosté střelu zblokovali a z protiútoku dali na 1:4.Pak přišel asi rozhodující moment,kdy po rozehrávce a akci Tůmy snížil Červenka.Pak se začali dít věci.My tlačili a měli několik velkých šancí a hosté jen s námahou bránili a odkopávali míče do zámezí.Hrál se velice kvalitní zápas.V 61.minutě po pasu Němce snížil Mareš a potom bylo na hřišti peklo a z naší strany plno akcí.V 69.minutě neproměnili hosté trestný kop,pak přišel náš poslední roh a velký závar a po 3 střele vyrazil hostující hráč střelu mířící do brány rukou a Kasal z penalty vyrovnal.Nádherné utkání a náš perfektní výkon a bojovnost.Nebudeme nikoho vyzvedávat protože to byl kvalitní výkon celého teamu.Takovou bojovnost jsme nezažili ani,když se u nás hrála divize.Je důležité mít dobrou partu.