Čas: 09:30:00
Typ: 6.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

sestava:DEJMEK-ČERVENKA,TRUMPUS,NECHANICKÝ,NĚMEC-TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,HORNÍK                       střídali:KREJČÍK,KOPECKÝ,PÁNEK,KODĚRA,KREJČÍ,NEZAVDAL,PYCH

2.minuta PIKNER

29.minuta MAREŠ asistence SVÁROVSKÝ

65.minuta MAREŠ asistence SVÁROVSKÝ

Bez kapitána Kasala,ale s Svárovským a Ceralem jsme vstoupili velice aktivně a hned ve 2.minutě otevřel Pikner skóre krásnou střelou z 20 metrů.Od té doby jsme soupeře přehrávali,ale opět se neproměńovali velké šance hlavně Nechanický,Mareš a Tůma.O střely z dálky se pokoušeli opět Pikner,Ceral a Trumpus.Pak měly Kosmonosy velkou šanci,ale tu zneškodnil včasným výběhem Dejmek.29.minutě vysunul Svárovský Mareše a ten se nemýlil 2:0.Pak opět Dejmek vytáhl krásnou střelu na roh.Poločas 2:0.

Po změně stran se hrálo převážně na straně hostů,ale Svárovský neproměnil 2 nájezdy.Krásná akce Ceral,Pikner skončila těsně nad brankou.Marešův průnik těsně vedle a Horník,který šel sám na brankáře minul o 2 metry.V 65.minutě vysunul Svárovský Mareše a ten upravil na konečných 3:0

Pro nás pohodovější zápas,i když soupeř se snažil hlavně v zadních řadách měl kvalitní hráče.Škoda,že se nerozhodlo dříve,aby si více zahráli náhradníci.Doma předvádíme slušný fotbal,ale musíme to potvrdit také venku.Příští týden se vrátí Kasal a snad už to prolomíme v Rakovníku.