Detail zápasu Velim vs. Uhlířské Janovice

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,NĚMEC,KASAL,KOVAŘÍKOVÁ-TŮMA,CERAL,NECHANICKÝ,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,HORNÍK

náhradníci:KODĚRA,KOPECKÝ,PÁNEK,KREJČÍ,PYCH,ČERVENKA

12.minuta 0:1

14.minuta 1:1 KASAL

30.minuta 1:2

51.minuta 1:3

Už při nástupu bylo vidět,že to nebude lehký zápas,soupeř nás převyšoval a to o hodně.my se toho nezalekli a od začátku soupeře mačkali na jeho polovině.Šance se neproměnili,hlavně průnik Svárovskýho měl skončit gólem,a tak po chybě Krejčíka a špatnému vyběhnutí Dejmka to bylo 0:1.O chvíli později prokličkoval Kasal z vlasní poloviny až před bránu a levou nohou vyrovnal.To nás nabudilo,ale Marešovi nůžky brankář s námahou chytil,Ceral v dobré pozici netrefil trestuhodně bránu a Svárovský dlouho vyčkával s zakončením.Pak Mareš a Horník si přihrávali na malém vápně než by někdo zakončil.Tak trestal soupeř,kdy Krejčík nechal volného hráče ten utekl a zacentroval na vysokého hráče a bylo to 1-2 a poločas.

Musela odstoupit Kovaříková a Kasal se posunul do zálohy.hra byla neurovnaná a nepřesná,tomu také napomohl nepřesný rozhodčí.Ve 40.minutě neodpískal jasný faul na Cerala a od té doby se 10.minut pořádně nehrálo a jenom se dohadovalo o každý zákrok.Rozhodčí to nezvládal.Když se už začalo konečně hrát tak Dejmkovi vypadla lehká střela z rukou a bylo to 1:3.Pak nám nepomohlo ani vysunutí Kasala do útoku a tak přišla první prohra doma.

Je to velká škoda,protože soupeř nebyl lepší, ale bojovnější.Hodně nám chyběl Pikner a Trumpus.Je velká škoda,že máme na začátku tlak,ale nedáme góla.Špatně to řešíme.Svárovský se dostane dvakrát do vápna,ale dlouho váhá.Ceral se dostane k odraženému balónu a z penalty ani netrefí bránu.Marešovi nůžky to byla škoda.