Čas: 11:10:00
Typ: 9.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,TRUMPUS,NĚMEC-PIKNER,ČERVENKA,CERAL,KOVAŘÍKOVÁ-SVÁROVSKÝ,TŮMA

střídali:HORNÍK,KOPECKÝ,PÁNEK,KREJČÍ,PYCH,KODĚRA,NEZAVDAL

15.minuta 1:0 SVÁROVSKÝ asistence KASAL

17.minuta 2:0 TŮMA

23.minuta 2:1

29.minuta 3:1 SVÁROVSKÝ asistence PIKNER

56.minuta 3:2

69.minuta 4:2 SVÁROVSKÝ asistence KODĚRA

Z naší strany velmi nepovedené utkání a podcenění soupeře.Od začátku byla převaha na naší straně a jako každý zápas,kdyby to bylo v 17.minutě 6:0 tak se nikdo nedivil.Hlavně Svárovský co nedal tak to už není možné.Z 10 tutovek proměnil 3 a to šel 6krát sám na bránu!!!Další neproměnili:Ceral a Tůma 2krát a po jedné Kasal a Pikner.Něž aby jsme si v klidu zahráli fotbal tak se trápíme až do konce,kdy přišlo uklidnění minutu před koncem.I výborný rozhodčí říkal že se nám to málem vymstilo.Raději prohrajeme,když je hra pěkná než takové výtěství.Hráče to také netěšilo a po utkání se jim nechtělo ani na děkovačku.