Čas: 11:10:00
Typ: 10.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

sestava:DEJMEK-KREJČIK,KASAL,TRUMPUS,NĚMEC-TŮMA,PYCH,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ,MAREŠ

střídali:HORNÍK,KOPECKÝ,PÁNEK,ČERVENKA,KODĚRA,KREJČÍ

Do 10.minuty to bylo z naší strany velmi dobré,ale 3 velké šance se neproměníly.Největší měl Tůma,ale trefil z dobré pozice jen břevno.Po chybě obrany v 10.minutě jsme prohrávali 1:0.Od té doby se hra vyrovnala a my opět neproměnili 2 velké šance.Domácí po střele z dálky vedli 2:0.To byla škoda protože dostat gól 2 minuty před koncem poločasu je vždy nepříjemné.Druhý poločas začal našín velkým tlakem a domácí se dostali za 10.minut 2krát na naši půlku.Přišla tradice a po chybě Němce to bylo 3:0 a o minutu si dal Němec krásného vlastňáka 4:0.To nás srazilo a 5.minut se hrálo jen na naší půlce.Po pěkném vysunutí Mareše snížil Kasal.O minutu trefil Kasal z trestného kopu břevno.To nás probudilo a v 59.minutě po faulu na Mareše mohl snížit z Penalty Kasal,ale brankář jeho slabou střeli chytil.Pak nás domácí rozebrali na konečných 5:1.