Čas: 09:30:00
Typ: 13.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,TRUMPUS,ČERVENKA-CERAL,SVÁROVSKÝ,PIKNER,TŮMA-MAREŠ,HORNÍK

střídali:NĚMEC,KOPECKÝ,PÁNEK,KODĚRA,KREJČÍ,PYCH

Hned od začátku jsme se pustili do domácích a většinou se hrálo na jejich půlce.Lysá pouze nakopávala míče a šance si vytvářela jen po rohových kopech.Naše obrovské šance neproměnil Mareš,který mohl dát do poločasu 4góly.Měl také smůlu,kdy 2krát zázračně vyrazil jeho pokus výborný golman.Po střele Svárovského vyrazil brankář míč jen před sebe,ale Horník mu vrátil míč jen do rukou.Pak šel Ceral ze strany sám na brankáře a přestřelili bránu o 5 metrů.Ve 30.minutě,kdyby to bylo 0:5 tak se nemohl nikdo divit.31.minuta roh a nepokrytý domácí kapitán a 1:0.Do poločasu ještě jeden náš závar,ale nic z toho.Poločas.

2 poločas byl náš tlak ještě větší a konečně po pasu Kasala vyrovnal Mareš.Pak nás zachránilo 2 krát břevno.Mareš šel sám na bránu ale minul.Po chybě stoperů a krásné střele na zadní tyč domácí opět vedli.Hned po rozehrávce utekl Kasal a nahrál před bránu a Mareš srovnal.Pak nedel velkou šanci Kasal,Mareš šel s Ceralem sám na stopera,ale bohužel zakončil vedle.Pak vysunul Pikner Cerala,ale toho vychytal skvěle brankář.Po našem rohu odkopli domácí z nouze na naši půlku,kde svárovský poslal domácího útočníka do brejku a bylo to 3:2.Pak náš tlak ukončila opět chyba stoperů a konečných 4:2.

Je to velké zklamání,když neporazíme ani takového soupeře.Z 15 loženek dáme 2 góly.Pochvalu zaslouží jen Kasal a Mareš, na kterého rychlostně nestačili,ale balónů do brejku dostal velmi málo.Částečně Krejčík a Pikner.Ostatní velice komorní výkon,Nehodnotím Dejmka ten za góly nemohl a 2 chytil.