Datum: 10.02.2013
Čas: 09:30:00
Typ: přátelské utkání

KUTNÁ HORA:VELIM 2:3 poločas 1:2

11. MINUTA 0:1 KASAL as. CERAL,PIKNER

20.MINUTA 0:2 MAREŠ as. SVÁROVSKÝ

27.MINUTA 1:2

46.MINUTA 1:3 MAREŠ as. CERAL

65.MINUTA 2:3

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,RYS,KASAL,TŮMA-PIKNER,CERAL,SVÁROVSKÝ,KODĚRA-ČERVENKA,MAREŠ

náhradníci:PÁNEK,KOPECKÝ,KREJČÍ,BUNC,ADÁMEK

Po 3 měsících na velkém hřiště bez jediného tréninku,zatím jen hala a malá umělka,pro nás dopadl docela slušně.Od začátku to bylo velice nepřesné utkání od obou mužstev.My kombinovali o trochu lépe až po úvodní brance.Po nádherné akci,kdy Ceral a Pikner si vyměnili několikrát míč na jeden dotek a našli na vápně volného Kasala,ten krásně zakončil k vzdálenější tyči.Pak se hrálo většinou na půlce K. Hory bez větší šance.Po ose Kasal,Ceral a Svárovský dostel míč Mareš,obešel brankáře a bylo to 0:2.Hrálo se v klidu,Kasalovu střelu vyrazil brankář na roh.Ve středu hřiště zbytečně vymýšlel Ceral,a soupeř mu sebral míč a z protiútoku snížil na 1:2.Po přestávce a vystřídání se hra vyrovnala a přibylo nepřesností.Šanci měli domácí po špatném odkopu Dejmka ale mířili nepřesně.Po dobrém napadání a odebrání míče poslal Ceral do brejku Mareše a ten k tyči zvíšil na 1:3.Několikrát jsme měli míč na vápně,ale nikdo nebyl schopen vystřelit.Kasalův pěkný trestný kop vyrazil s námahou brankář na roh.Po špatně hozeném autu Adámka na střed hřiště,vystřelil hráč z 30 metrů na bránu a dejmek si hodil míč do brány.Do konce zápasu se už nic nestalo a my zaslouženě vyhráli o 1 gól.

Byla znát nerozehranost a hlavně jistota v přihrávkách.Jak máme zažitou halu tak vše hrajeme na malém prostoru a zakončení z vápna nezapoměl jenom Kasal.Ceral ten nevystřelí aní z penalty a stále hledá volného hráče.Svárovský,když to má už na střelu tak začne vymýšlet a pak se zamotá a ztratí míč.Pikner se ke střele nedostal a Krejčík,kterému šel míč krásně proti noze tak začne kličkovat.

Jinak obrana si na sebe musí na sebe zvyknout.Hlavně Kasal a Rys.Kasal má dobrou rozehrávku a nebojí se vyvést míč a přesně ho přihrát.Rys musí zlepšit pohyb po hřišti a hlavně práci s míčem.Jinak nic nepokazil.Někdy jsou od sebe moc daleko,a útočníka nemají na tělo.Krajní docela slušný,hlavně Krejčík hrál dobře.Záloha,kdyby neztrácela míče špatnými přihrávkami tak je to dobrý.Pikner na kraji v 1 poločase dobrý,ale 2 poločas ve středu hřiště neviditelný.Koděra po nemoci a po sobotním turnaji ml. žáku byl unavený a na něj hodně nepřesný.Svárovský ve středu nemůže hrát,ale byla to zkouška.Koděru uhnal,protože z 5 přihrávek mu nedal ani jednu přesně.Zbytečně vymýšlí,a tento zápas pro něj byl velký problém přihrát.Ceral docela slušný,hlavně 1 poločas.Vymyslel všechny naše góly,ale zavinil jeden, zbytečnou ztrátou.Hodně toho oběhá,ale musí hrát jednoduše a naučit se zakončovat.Mareš dal 2 góly,ale 14 dní netrénoval  a bylo to znát.Červenka se v útoku snaží,ale chce to trochu fotbalovost.Pánek odehrál co jsme od něj čekali lepší se v pohybu a napadání.Kopecký když nemusí běžet tak dobrý,ale musí zrychlit.Krejčí slušný nebojí se udělat kličku,i když my na lavičce máme vždy obavy.Adámek hrál výborně krajního obránce,je důrazný,škoda špatně hozeného autu.Bunc hrál krátce,ale snažil se napadat a 2 krát vybojoval míč.Dejmek má velice nekvalitní rozehrávku,a výkop z ruky jde na půlku půlky a nebo do autu.Střelu z 30 metrů si srazil do brány.

MUSÍME PODĚKOVAT NAŠIM FANOUŠKŮM,ZA SLUŠNOU ÚČAST.MÁME RADOST,ŽE SE ZAJÍMÁTE O SVÉ DĚTI.HRÁČI SI VŠIMLI JAK V ROHU HŘIŠTĚ STOJÍ HLOUČEK VELIMÁKŮ A MĚLI Z TOHO RADOST.DÍKY