sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,TRUMPUS,KOVAŘÍKOVÁ-TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,ČERVENKA

22.minuta 3:0

46.minuta 4:0

48.minuta 5:0

57.minuta 6:0

67.minuta 6:1 SVÁROVSKÝ asistence KODĚRA

Velice kvalitní soupeř,který je 2 v lize a hraje pěkný kombinační fotbal nás dobře prověřil.Škoda začátku zápasu,kdy měl šanci Svárovský a Po něm po faulu na Mareše nedal Kasal penaltu.Trefil tyč a Cidlina zprotiútoku po špatném odkopu Kovaříkové otevřela skóre.O 5.minut později po akci Cerala šel Mareš sám na brankáře,kterého si položíl,ale netrefil prázdnou bránu.Ve 21. a 22. minutě 2 naše hrubé chyby,hlavně ta druhá,kdy propadla střela z 20 metrů Dejmkovi mezi rukama.Asi plácal zrovna mouchy.Těsně před poločasem vysunul Pikner Mareš a ten našel na malém vápně volného Červenku,ale ten mířil 5 metrů vedle.Akce na silvestrovský večer smál se i rozhodčí.Velká škoda mohlo to být 3:3

Druhý poločas byla Cidlina už lepší než my a využila šance a dala nám další 3 góly.Snaha dát gól byla velká.Po břevnu Svárovskýho jsme se dočkali o minutu později.Koděra poslal do vápna Svárovského a ten podél brankáře dal vysněný gól.Minutu před koncem poslal Ceral Svárovského do brejku,ale ten přehodil brankáře i s bránou.Škoda šancí mohl být lepší výsledek