Čas: 09:00:00
Typ: 16.kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-KREJČÍK,RYS,KASAL,KOVAŘÍKOVÁ-PIKNER,CERAL,TRUMPUS,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,ČERVENKA

náhradníci:KODĚRA,NĚMEC,KREJČÍ,KOPECKÝ,PÁNEK,HORNÍK,PYCH,KADLEC

2.minuta 1:0 KASAL asistence PIKNER

11.minuta 1:1

45.minuta 1:2

70.minuta 2:2 CERAL asaistence SVÁROVSKÝ

Utkání se nemohlo odehrát u nás tak se hrálo v Červených Pečkách na umělé trávě.Začátek zápasu pro nás vyšel skvěle.Po rohu piknera trefil Kasal hlavou volný roh branky a my se dostali do vedení.Po dalším rohu těsně minul Rys a o chvíli odražený míč vyslal na bránu Ceral,ale hosté zblokovali na roh.Marešův průnik skončil nepřesnou přihrávkou na volného Červenku.Po špatné rozehrávce Dejmka se kopal roh,který ještě odvrátil Kasal ale jen k nepokrytému hráči a ten vyrovnal.Od této chvíle se utkání vyrovnalo a hrál se otevřený zápas s šancemi na obou stranách.2 krát nás zachránil výborný Dejmek.Jednou vyrazil střelu z 20 metrů na břevno a pak střelu na přední tyč na roh.My dali Marešem také břevno a nedůraz v dobíhání nás okradl o gól.Červenka a Svárovský musí do toho jít a né koukat jek to dopadne.Po střele Mareše se dostal k míči Svárovský a místo aby přehodil ležícího brankáře tak tak dlouho si to rovnal až ho obránci zblokovali.Poločas 1:1.

Do druhého poločasu vystřídal Koděra nevýrazného Červenku.Svárovský se posunul do útoku.Hrálo stále vyrovnané utkání,ale Říčany měly velice nebezpečné protiútoky.Jednou nás zachránil vyběhnutím Dejmek a 2krát útočníci netrefili branku.My zahrozili opět po rohu,ale pokus Kasala chytil brankář.Po odkopu na naší půlku čekal Krejčík co udělá míč a než se otočil tak ho předběhl útočník a podel Dejmka otočil skóre.Naše snaha o vyrovnání byla veliká.Po jednom závaru před brankou trefil Mareš ležícího brankáře.Stačilo to jen dloubnout a byl to gól.Po rohu na zadní tyč Němec hlavou trefil jen brankáře.Na posledních 10.minut se vysunul do útoku i Kasal a hrálo se na 3 útočníky.Tlak byl velký,ale žádná velká šance.2.minuty před koncem zahrávají hosté 2 rohy po druhém odkopáváme na Svárovského ten předal Ceralovi,který prochází do vápna a levou nohou šťastně srovnává na 2:2.Bylo štěstí,že si stopéři hleděli hlavně Kasala a Mareše.Remíza asi spravedlivá.

Říčany nás hodně překvapily.Hlavně útočníci byli výborný a stopér to vzadu dobře řídil a byl hodně rychlý.Mareš si s nim nevěděl rady.Z naší strany to nebylo moc povedené utkání.Krejčík byl v obraně nejistý a chyboval.Při druhém gólu snad spal.Záloha nefungovala jak má.Svárovský šlapal v balónech,než aby nahrál.Pikner byl neviditelný až na rohy,které má výborné.Ceral měl na nohách ještě přaskáče z hor.Až na gól toho moc nepředvedl.Útok nehrál dobře.Červenka bloudil po hřišti a moc se k míči nedostal.Mareš nebyl schopný se dostat přes hráče.Zazdil 2 šance.

Pochvalu zaslouží velice dobře chytající Dejmek až na jeden výhoz!!!!Stopéři docela slušný Kasal opět táhl mužstvu,dobře rozehrával a dal krásný gól.Rys podstoupil hodně hlavičkových soubojů,většinou úspěšně.Uděla 2 malé chyby,ale u prvního gólu zakončil jeho hráč.Kovaříková výborná a bezchybná.Trumpus nejlepší záložník,hodně toho vybojoval.Koděra na svůj věk se snažil a předvedl určitě lepší výkon než Červenka.

Musíme vás,ale pochválit za bojovnost a snahu vyrovnat.I když herně to nebylo ono.Snad příště.