Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu velim vs. Poděbrady

velim vs. Poděbrady

6:3


Datum: 17.03.2013
Čas: 10:00:00
Typ: přátelské utkání


sestava 1. poločas:DEJMEK-NĚMEC,RYS,KASAL,KOPECKÝ-PIKNER,CERAL,TRUMPUS,KODĚRA-MAREŠ,PÁNEK

sestava 2. poločas:KADLEC-ADÁMEK,TRUMPUS,KASAL,RYS-KREJČÍ,CERAL,PIKNER.SVÁROVSKÝ-ČERVENKA,HORNÍK od 50. minuty NEZAVDAL,od 55. minuty BUNC

2. minuta 1:0 MAREŠ asistence PIKNER

10.minuta 2:0 PÁNEK

19. minuta 3:0 KASAL

34. minuta 4:0 PÁNEK asistence MAREŠ

38. minuta 4:1

47. minuta 5:1 KASAL

53. minuta 6:1 NEZAVDAL

63. minuta 6:2

68. minuta 6:3

Zápas v Kunicích byl přeložen tak jsme si pozvali na tréninkové hřiště Poděbrady.Byla skoro kompletní sestava tak jsme udělali dvě mužstva.První poločas se hrál většinou na půlce Poděbrad.Do 20 .minuty to bylo docela slušné,ale po třech našich géolech se přestalo hrát kombinačně a většinou,každý hrál na sebe,nebo se nakopávali míče za obranu a to hlavně obránci.Ve větru to nemělo cenu.

Druhý poločas začala jiná sestava a ta už neměla takovou převahu a obrana si nedokázala pohlídat Mareše.Obránci hráli bez zajištění a stáli od sebe 20 metrů.Jak tam není Kasal je zle.

Brankáři:DEJMEK neměl žádnou práci.Kadlec mohl chytat první gól.

Obrana:Obrana neměla první poločas nic složitého,dobře přenášela hru na druhou stranu.Kasal dobře vyvážel míč dal krásné góly a to trefil ještě z 20 metrů břevno.Rys nic nepokazil,ale také nic nevymyslel.Kopecký velká snaha dobré momenty.Němec hodně nepřesný v rozehrávce.Druhý poločas hrál slušně Adámek,Krejčí měl velké problémy s Marešem.

Záloha:Snažila se tvořit,ale až na Trumpuse to nebylo ono.Hlavně Ceral byl nepřesný a po hřišti se ploužil.Koděra a Pokner málo aktivní.Svárovský to moc tahá až se do toho zamotá a nic z toho není.Nezavdal se snažil dal i gól.

Útok:Pánek překvapil hrál s velkou chutí a dal 2 pěkné branky.Mareš hrál 15. minut pak už nemohl nebo se šetříl až bude hrát za Poděbrady.Horník a Červenka se na hřišti trápili a hlavně jim překážel míč.Červenka založil soupeři protiútok z kterého padl gól.ASISTENCE!!!Bunc mohl dát gól pak nahrál na pěknou střelu.

Mrzí nás přístup k zápasům se soupeřem,který je slabší.Máte možnost si zahrát všichni a přistoupíte k tomu hrozně ležérně.Takový soupeř nás už letos nepotká.


« zpět na tabulku