Čas: 09:00:00
Typ: přátelské utkání

sestava:DEJMEK-NĚMEC,RYS,KASAL,KOVAŘÍKOVÁ-ČERVENKA,CERAL,KOPECKÝ,KODĚRA-PÁNEK,MAREŠ

střídali:KREJČÍ,NEZAVDAL,KADLEC

13.minuta 1:0 PÁNEK asistence MAREŠ

40.minuta 2:0 NEZAVDAL asistence MAREŠ

52.minuta 3:0 MAREŠ asistence KOVAŘÍKOVÁ

68.minuta 3:1

70.minuta 4:1 PÁNEK asistence MAREŠ

Místo odloženého zápasu s Nymburkem jsme se dohodli s J. Lhotou na přátelském utkání v Kolíně na UMT.Před zápasem se omluvilo 9 hráčů pro nemoc nebo zranění.Tak jsme museli sestavu různě poskládat.Velké štěstí,že mohla jít Kovaříková.Obrana byla složená docela slušně,ale v záloze byl ze základu jenom Ceral.Na defenzivního záložníka musel znouze Kopecký,který nás velice překvapil.Odehrál asi svůj nejlepší zápas.Ve středu s Ceralem kralovali a tvořili velice dobrou dvojici.Když se k nim přidal Koděra tak akce na jeden dotek byli velice pohledné.V útoku Mareše musel doplnit Pánek,který poslední dobou je velice aktivní a má střeleckou formu.Červenka musel do zálohy a bylo znát ,že to není jeho parketa.

Od začátku se hrálo převážně na polovině Jestřábky a naše obrana neměla žádnou práci.V 5. minutě odrazil střelu brankář před sebe k Marešovi,ale ten to prováhal a nadvakrát ho nepřekonal.Ve 13. minutě zakombinoval Kasal s Ceralem,který našel Mareše,který přenesl na Pánka a ten v klidu otevřel skóre.Poté náš tlak sílil.Nádhernou střelu vyrazil zázračně brankář na roh.Ceral poslal z 8 metrů míč až nad ochranou síť.Po faulu na Kasala,Ceral mířil z trestného kopu těsně vedle šibenice.Mareše vyslal Kasal,ale ten dal těsně mimo branku.Soupeř nevystřelil ani na branku.Poločas,ale jenom 1:0.

Po změně stran nádherná akce,kdy přes střed šel míč do leva a zpětnou přihrávku napálil Mareš do břevna a Nezavdal odražený míč vrátil do brány.Po chybě Kopeckého šel sám hráč na Kadlece,ale netrefil branku.Po další pěkné akci Kovaříková našla ve vápně Mareše a ten dal do prázdné branky.Ceral prošel přes půl hřiště,ale z malého vápna dal těsně vedle.Po našem nedůrazu ve vápně soupeř srovnal.Poslední slovo jsme měli my.Ceral opět prošel přes 3 hráč a nahrál Marešovi,který přenesl na zadní,kde Pánek pohodlně zavěsil.

Velice slušný výkon.Pěkné kombinace.U každého hráče velká chuť hrát.Úplně něco jiného než před týdnem.Obrana v prvním poločase s Kasalem výborná.Druhý poločas,kdy šel Kasal do zálohy už nebyla taková jistota.Za 3 měsíce je znát posun Ryse a to nás těší.Ještě zlepšit rozehrávku a bedeme rádi.Kraje bez chyb,jen Němec musí zlepšit rozehrávku a nenakopávat to někam do prostoru.Kovaříková výborná.Krejčí velká snaha bez chyby.Dejmek velice důrazný a docela s přehledem odehraný krajní bek.

Záloha Ceral,Kopecký a Koděra hrála výborně.Červenka se trápil a občas nevěděl kam si naběhnout.Nezavdal se snažil dal gól,ale jsou tam rezervy.Kasal v záloze se snažil tahat míče a někdy to moc přeháněl.Jako stopér je lepší.ale chtěli jsme to vyzkoušet.

Útok nehrál nějak oslnivě,hlavně Mareš se trálil,ale byl u všech gólů.Pánek opět 2 góly a to je na ml. žáka super.

Zápas nás potěšil všichni se snažili,jediné co je potřeba zlepšit je zakončení.