Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu Velim vs. Mnichovo Hradiště

Velim vs. Mnichovo Hradiště

1:1


Datum: 06.04.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 20.kolo krajského přeboru


sestava:DEJMEK-PYCH,KASAL,RYS,NĚMEC /61 NEZAVDAL/-PIKNER,CERAL,TŮMA,SVÁROVSKÝ-PÁNEK /45 KODĚRA /,KOPECKÝ /58 ADÁMEK /

náhradníci:KREJČÍ,BUNC

34. minuta 1:0 PÁNEK asistence CERAL

63. minuta 1:1

Už tradičně před zápasem chybělo pro nemoc nebo zranění 7 hráčů a to 5 ze základní sestavy.Proto dostali příležitost hráči,kteří moc nehrají z toho 4 hráči z ml.žáků.

Od začátku se hrál velice nepřesný a nepěkný zápas.Obě mužstva v prvním poločase více bojovala než hrála pěkný fotbal.My jako tradičně výborně v obraně soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si 3 vyložené šance.Pikner kopl výborně rohový kop a po závaru míč byl skoro na brankové čáře,ale naši hráči to nebyli schopni dotlačit do brány.Velice špatný důraz.To se musí do brány donést.Po faulu na Cerala kopal Kasal trestný kop a místo kopu nahrál Svárovskému,ale ten z malého vápna netrefil branku.Do třetice se to povedlo.Ceral prošel přes 2 hráče a levou slabě vystřelil na bránu.Před brankářem střela skočila a ten ji vyrazil před sebe a Pánek zavěsil.

Druhý poločas Hradiště bylo lepší a přehrávali nás.Míč se v předu moc neudržel a obrana se měla co ohánět ,ale vzdorovala.Několikrát nás podržel výborný Dejmek,který udělal jen jednu chybu,kdy vyrazil míč před sebe a štěstí ,že útočník šlápl na míč.V 58. minutě měl na noze rozhodnutí Adámek.Po střele Svárovského se dostal k odraženému míči,ale z malého vápna to dal brankáři slabě do náruče.Poté rozhodčí kompenzoval vysokou nohu Pycha a nepískl jasný šlapák na Cerala a hosté po zmatku v našem vápně srovnali.Velká škoda.Do konce zápasu se už nic nestalo a tak 3 remíza.

Určitě to z naší strany nebyl povedený zápas.Fotbalová kvalita nebyla na naší straně,ale velká pochvala za bojovnost.Nastoupilo v základu 5 hráčů,kteří většinou jenom střídají.Škoda nevyužitých šancí.Snad se dáme už zdravotně dohromady.

Brankář:Dejmek chytal výborně a jistě a lepší se v rozehrávce což nás těší.

Obrana opět výborná.Krajní Němec a Pych,který hrál poprvé v základu,neudělali žádné velké chyby až na nějaké zbytečné fauly.Kasal po nemoci jen bránil moc se nevysouval.Rys odehrál za nás zatím nejlepší zápas.Neprůchodný.Nezavdal zaskočil za zraněného Němce neměl moc práce.

Záloze se snažil Ceral,ale není schopný vystřelit ani když je ve vápně a alibisticky někoho hledá,hodně vybojovaných míčů.Svárovský se na lajně snažil,ale hrozně kazí.Nedal velkou šanci a po přechodu do útoku má problém přejít přes hráče.Málo střílí.Pikner mimo dvou průniků za obranu nebyl moc vidět,spíše bránil.Tůma jako záložník před stopery musí vybojovat více balónů.Nezaznamenali jsme jedinou vyhranou hlavičku a to je na této pozici problém.Koděra měl proti sobě velice dobrého hráče a měl s ním problémy.Bál se ho ale ten hráč byl o 3 roky starší.Chyběl kousek a mohl zabránit gólu.Škoda že po přihrávce Svárovského nevystřelil.

Útok Pánek a Kopecký postavený znouze se snašil oba makali.Pánek dal gól.Kopecký se pohyboval na velkém prostoru.Adámek dobře napadal a měl na noze rozhodnutí.


« zpět na tabulku