Čas: 09:30:00
Typ: 21.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava:DEJMEK-ČERVENKA /67 NEZAVDAL/,RYS,KASAL /28 KODĚRA/ ,TŮMA-PIKNER,CERAL,KOPECKÝ /45 NĚMEC/,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,PÁNEK /50 KREJČÍ/

náhradníci:BUNC,ADÁMEK

10. minuta 0:1 MAREŠ asistence PIKNER

13.minuta 1:1

35. minuta 2:1

59. minuta 3:1

66. minuta CERAL

Zápas začal jako každý náš,většinou na polovině Kosmonos.V bráně byl ml. žák tak pokyn byl střílet,ale střely Mareše a Pánka byly slabé a Ceral mířil 2 krát těsně vedle.v 10. minutě vybojoval pikner míč u lajny a našel ve vápně Mareše,který nedal brankáři šanci.Dlouho jsme se,ale neradovali.Červenka otálel s autem,pak ho hodil na hlavu domácího,který poslal hráče a ten vystřelil z lajny na bránu a Dejmek si to plácl za sebe a útočník to doklepl do prázdné brány.Od té doby se hra vyrovnala.V 18. minutě pro nás přišel šok.Tvrdý zákrok na Kasala nebyl odpískán a Kasal odkulhal do kabiny.Po 10. minutách ošetřování nám bylo oznámeno,že musí střídal.10. minut se hrálo v 10,ale soupeř se nedostal k ničemu a my měli šanci,kdy Ceral vysunul Pánka,který pěkně obešel stopera,ale ten mu střelu zablokoval.Domácí trefili tyč.Když už se zdálo že se do konce poločasu nic nestane tak prošel hráč mezi obránci a opět vystřelil z lajny na bránu a Dejmek zopakoval zákrok a bylo to 2:1.

Druhý poločas jsme začali lépe a soupeře zmáčkli,ale bez větší šance.Ve 45. minutě zblokovali domácí naši střelu rukou,ale rozhodčí nechal pokračovat v hře a následně dal Svárovskému žlutou kartu,že nemá napovídat.Nevím jaká je už jasná ruka,když míč míři do brány.O cvvíli později se uvolnil Ceral a vystřelil na bránu,brankář vyrazil míč jen před sebe,ale dobíhající Mareš netrefil ani prázdnou bránu.Z našich 3 rohů po sobě nic nebylo.Jen jednou odražený míč na vápno Němec trefil jen slabě.Ceral prošel přes 3 hráče do vápna a našel nabíhajícího Němce,ale ten se snažil trefit branku,ale jen slabě.Velká škoda.Když už se zdálo že musíme vyrovnat tak se nedohodl Červenka s Tůmou a útočník jim utekl a dal na 3:1.To nás srazilo úplně.Chvíli na to nastřelili domácí podruhé tyč.Svárovský chtěl poslat Mareše,ale dal větší ránu ta skočila před brankářem a tomu proklouzl míč mezi rukama a od hlavy na roh.Po faulu na Crela se kopal trestný kop sám faulovaný trefil jenom branku a bylo to 2:3.Pak se zranil další náš hráč Červenka.chvíli se nehrálo a pak už jsme se nedostali ani za půlku.

Tento zápas se měl zvládnout.Soupeř jen nakopával míče a my se jen přizpůsobili.Chyběla bojovnost.Oni nás přehráli bojovností a nasazením.Kosmonosy nám zraní 2 hráče a my neuděláme za celý zápas žádný faul.Hráč jistí míč ,ktrý jde do autu a my ho jen stínujeme.Proč se nesnažíme míč vybojovat,přerušit hru faulem.Ten hráč pak bude mít respekt,ale když do něj nikdo ani nestrčí tak je v klidu.

Brankář Dejmek celý týden netrénoval a bylo to znát.2 góly si dal vlastně sám a neporžel nás.

Obrana bez Kasala byla nejistá.Hlavně Tůma byl jak na kolonádě.Chyběla mu v ruce jenom zmrzlina.Rys se snažil,hodně toho vybojoval,ale sám to nemůže zvládat.Červenka bojoval,měl na sebe velkého kluka.Všechny góly byly přes jeho stranu.Kopecký byl hodně neviditelný nenavázal na dobré výkony.Němec druhý poločas předvedl slušný výkon 2 krát vystřelil,ale velmi slabě.Nezavdal hrál jen chvíli,ale pěkně odebrál míč a založil akci.Když hrál Kasal tak byla větší jistota.Hodně vyvážel,škoda,že se nedostal ke střele.

V záloze se snažil tvořit Ceral.ale někdy drží míč dlouho a pak chybuje.Jediný ze zálohy kdo se snažil střílet.Svárovský vybojuje míč a pak v tom nesmyslně začne šlapat,kdyby to rozehrál rychleji tak se jeho výkon zlepčí,ale tohle je kničemu.Pikner hrál dobře 15.minut pak se úplně vytratil.Koděra se snažil,ale dostal málo míčů akdyž už se dostal k vápnu tak to zasekl než aby to dal před bránu a míč mu byl odebrán.

Útočníci byli dobře obsazeni.Pro Pánka je to velice těžké.Hráči jsou o 3 hlavy vyšší,ale přesto se dostal 2 krát do zakončení.Mareš se nemůže na jaře rozehrát.Dal pěkný gól,ale velkou šanci zazdil.Moc mu to neběhá a kolem 50. minuty už chce střídal.Je neustále nemocný a má málo natrénováno.Krejčí se snažil,ale není to post pro něho.

V takovém zápase čekáme větší bojovnost a chuť se porvat o výsledek.Odejde Kasal a všichni už počítají,že se prohraje.Není tam nějaký tahoun.To čekáme hlavně od 98.Svárovský,Pikner,Mareš,Ceral a Rys ty to musí táhnout.Nemůžeme ne spoléhat jen na Kasala.Mladší žáci to za vás neodehrájí i když hrají dobře.Doufáme že se nám už uzdraví co nejvíce hráčů a začneme zase hrát musíme se zachránit i když to bude velice těžké!!!