sestava:DEJMEK-KOPECKÝ /50 KREJČÍK/,RYS,KASAL,ČERVENKA /20 TŮMA/-PIKNER,CERAL,KOVAŘÍKOVÁ,SVÁROVSKÝ-MAREŠ /65 KREJČÍ/,TRUMPUS /60 NĚMEC/

náhradníci:PYCH,BUNC,PÁNEK

16. minuta 0:1

63. minuta 0:2

Od začátku se hrálo velice tvrdě a nejvíce trpěl Ceral,který byl za celé utkání 4 krát faulován bez míče a bez napomenutí nepřesného rozhodčího.Hráč s číslem 8 měl jít už do šatny v 10. minutě,kdy sestřelil Svárovského mimo hru.Tento hráč za celý zápas předváděl brutální fauly a o hru mu moc nešlo.Nehrál se moc pohledný zápas.Většinou ve středu hřiště s naší menší převahou.Soupeř,když ztratil míč tak hned přerušoval faulem.Asi to dobře nacvičují.V 16. minutě Ceral míří na bránu a příjde kosa ze zadu rozhodčí nás nenechá kopat trestný kop a ponechává výhodu,když tam je jeden náš hráč na 4,kterému odebrají míč nakopnou do předu na útočníka a ten nepokrytý otevírá skóre.Pak dvakrát naše pěkné akce promarnil nepřesný Mareš.Poločas 0:1.

Druhý poločas se hrál převážně na půlce Nymburka.My,ale hráli jen po vápno a bez větší šance.Pěknou střelu Kasala vyrazil výborný gólman na roh.Mareš pěkně prošel,ale zakončil velice zbrkle.Opět Mareš dostal přihrávku od Krejčíka,ale místo akce 3 na 1 zakončoval vedle.Vysunutý Mareš si obhodil obránce ,který ho podkopl,ale rozhodčí k našemu údivu mlčel.Tak přišel trest.Rys váhal s rozehrávkou a poté nahrál na obsazeného Piknera,kterému hráči odebrali míč a z průniku dali na konečných 0:2.

Brankář Dejmek za góly nemohl moc práce neměl.

Obrana nestačila na rychlé útočníky.Rys měl s nimi velké problémy.Kasal hrál jen poločas mohl při 1 gólu přerušit hru dříve než hráč prošel do vápna.Kovaříková se snažila hrála zodpovědně.Červenka do střídání Za sebe nikoho nepustil.Kopecký odehrál opět slušný zápas chce jako obránce míč.Krejčík se po zranění dostává konečně do hry hrál velmi aktivně.Němec měl velké problémy s rychlostí útočníka.Tůma působil docela jistě a měl slušnou rozehrávku.

Záloha zahrála velice slušně.Pikner první poločas na straně neměl moc míčů,ale druhý ve středu hrál výborně hodně vybojoval.Ceral velice aktivní.Soupeř ho zastavoval jenom za cenu faulů.Pěkně vystřelil.Kovaříková před stopery měla hodně práce,bojovala.Svárovský se snažil měl hodně prostoru,někdy moc zbrklý.Kasal v záloze dělal soupeři problémy.Krásně 2 krát vystřelil.

Útok nebyl moc aktivní.Trumpus je bojovník,ale fotbalově to není ono.Mareš je bez šťávy a nejde mu to .Potřeboval by dát gól,aby si začal věřit.Je na něm znát,že ho to žere.Krejčí nastoupil na chvíli a hned se k němu dostal míč,ale nevystřelil.

Je to velká škoda doma se musí bodovat.Dnes to bylo o bojovnosti.Soupeř chtěl asi více vyhrát.Dělala nám jejich tvrdost velké problémy.Nejvíce nás mrzí výkon rozhodčího Holého.To byla tragédie.Už nás takhle poškodil dvakrát.Nikde není tak rozhodčí nakloněný k hostům jako u nás.To se nedivím,že od nás každý odjíždí spokojen.Nás venku řežou.