sestava:DEJMEK-KREJČÍK /58 KREJČÍ/,RYS /65  NEZAVDAL/,KASAL,KOVAŘÍKOVÁ/58 NĚMEC/-TŮMA /55 KODĚRA/,CERAL,PIKNER,KOPECKÝ/30 PÁNEK/55 KODĚRA/,SVÁROVSKÝ-MAREŠ/ 68 BUNC/

36.minuta 3:0

57.minuta 4:0

61.minuta 5:0

65.minuta 6:0

Zápas pro nás nezačal moc dobře.Soupeř nás pěkně tlačil a po centru z pravé strany si Kasal srazil míč do vlastní sítě.My se ničeho nezalekli a po pěkné akci mohl vyrovnat Mareš,ale mířil vedle.Hra se vyrovnala a a čím se blížil poločas tak byla převaha na naší straně.Hlavně vynikal Ceral,který odehrál svůj nejlepší zápas v sezóně.Svárovský a Pikner mu v záloze zdatně pomáhali.Velká škoda při druhém gólu,kdy Kopecký nedůrazne hlavičkoval jen k soupeři.Po druhém gólu jsme měli 3 velké šance.Mareš a Svárovský.Ve 33. minutě prošel Ceral přes 2 hráč a z 20 metrů trefil břevno.Naše snaha o vstřelení branky byla velká.Vypadalo to jako by soupeři docházeli síly.

O přestávce jsme si řekli,že nesmíme na začátku dostat gól a že to zkusíme.To nám překazil ve 45.vteřině Rys,který netrefil míč a domácí tím rozhodli utkání.Dvě šance měl Svárovský,ale vychytal ho výborný brankář.Přišel trest.Ceral prošel z naší půlky až k vápnu soupeře,kde si chtěl narazit s Tůmou,ale ten narazil soupeři,který poslal dlouhý pas na útočníka a bylo hotovo.Poté dostala šanci naše lavička.Dvakrát chyboval Rys,kterému dělal problém mokrý trávník a bylo to 6:0.Pak předvedli pěknou akci Svárovský a Ceral.Ceral,ale vyběhnutého brankáře nepřekonal.

Brankář Dejmek nemohl ani za jeden gól.Vše z prostoru kolem penalty a nájezdy.

Obrana velice nejistá.Kasal si dal nešťastně vlastní branku a moc na to myslel.Byl opařený.Rys hrozně chyboval.3 góly po jeho chybách,kdy netrefil míč.Působil bezradně a otráveně.Kovaříková měla hodně práce,tolik toho nenaběhá snad ani ve spartě.Velice jí šlechtí,že nic nedá zadarmo.Dře!Krejčík měl hodně prostoru,chtěl hrát,snažil se vyvážet.Němec a Krejčí hráli chvíli,ale docela slušně.Nezavdal šel za Ryse ve starších se teprve rozkoukává.

Záloha hrála opět výborně.Hlavně Ceral nás hodně překvapil.Patřil k nejlepším na hřišti.Jeho spolupráce s Piknerem a Svárovským to mělo kvalitu.Svárovský piloval lajnu jak má a bylo to hned znát.Slušně 2 krát vystřelil.Pikner vybojoval hodně míčů a vše se snažil rozehrát.Tůma konečně předvedl co od něj čekáme,ale musí zlepšit rozehrávku.Kopecký v záloze velice slušný.Získá hodně míčů,ale musí přitvrdit.Koděra měl šanci,ale než by zpracoval míč ve vápně na prsa tak v pokleku hlavičkoval.

Útok Mareš začal sám a byl docela aktivní,ale nepřesný ve střelbě.Špatně řešil akci před poločasem,kdy nenašel volného Cerala s Kasalem a místo toho vystřelili vedle.Pánek to měl moc těžké proti tak velkým klukům,ale snažil se a bojoval.Pych a Bunc hráli jenom krátce.