sestava:DEJMEK-KREJČÍK /50 KADLEC /,KASAL,RYS,PYCH /36 NĚMEC/ -TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-HORNÍK,MAREŠ /65 PÁNEK/

3. minuta 1:0

14. minuta 2:0

21. minuta 3:0

22. minuta 3:1 KASAL asistence SVÁROVSKÝ

35. minuta 3:2 KASAL asistence SVÁROVSKÝ

39. minuta 3:3 TŮMA asistence MAREŠ

Zápas se hrál poprvé co jezdíme do Kunic na pěkném hlavním hřišti,kde trénuje i národní tým.A naši hráči se tak kochali ,že ve 21. minutě to bylo 3:0.Hlavně se jim líbili křesla na lavičce a každý chtěl být náhradník.Ve 2. minutě nepískl rozhodčí jasný pokutový kop na Mareše a z protiútoku poslal hráč centr před bránu,kde Dejmek nedosáhl a domácí z malého vápna hlavou otevřeli skóre.My předváděli dobré kombinace,ale jen na malém prostoru a po vápno.V 10. minutě fauloval Tůma na hranici vápna a domácí trefili spojnici.Po dalším našem faulu poslal hráč centr do vápna a tam nehlídaný hráč poslal míč k tyči na 2:0.Když už jsme soupeře trochu zmáčkli tak rys uklouzl ve vápně s míčem a než vstal tak útočník pěkně zavěsil.Hned po rozehrávce poslal Ceral Svárovského,který si narazil s Marešem a z vápna vystřelil do stopéra od kterého se to odrazilo ke Kasalovi a ten nedal brankáři šanci.Po výstavní přihrávce Piknera,předběhl Svárovský obránce a šel sám na bránu,ale nepřesný pomezní odmával ofsajd.Těsně před poločasem se rozběhl Kasal,kterého našel Svárovský a prostřelil brankáře.To nás o přestávce nabudilo.

Druhý poločas to byla naše velká převaha,kterou využil po přihrávce Mareše podél vyběhnutého brankáře Tůma.Náš tlak se stupňoval.Mareš se tlačil dvakrát do zakončení,ale nepřesně.Poté opět zaúřadoval domácí pomezní,kdy Svárovský šel z vlastní půlky sám,ale on opět mával.Tento hrozně příjemný pomezní to dělá cíleně už 3 roky a měl by se nad sebou zamyslet.Asi mu nestačilo Adámkovo vyšpulené břicho.Kasalův trestný kop šel jen na brankáře.10. minut před koncem přišla naše velká šance.Kadlec utekl po straně našel na penaltě Svárovského,ale ten sám bez atakování poslal míč do náruče vyběhnutého brankáře.Stačilo plackou podél něj a byl klid.Pak utekl dvakrát přes Kadlece domácí útočník,ale mířil jednou vedle a podruhé ho vychytal Dejmek.5. minut před koncem už nemohl Mareš,ale musel dokončit akci.Nádherně nacentroval na malé vápno na volného Horníka,který hlavou minul prázdnou bránu z malého vápna.Rybička to byla pěkná,ale těsně vedle.Nechápu jak to nemohl trefit.V poslední minutě měl šanci ještě Pánek,ale střilel velice slabě.Krásný bod,ale zase ty naše šance.Jsou to tutovky.které je nutné proměnit.

Po dvaceti minutách to bylo na ručník,pak přišlo naše velké zlepšení.Hra druhý poločas byla velice slušná a bojovnost a nasazení jak má být.

Brankář Dejmek za góly nemohl,měl dobré vybíhání.

Obrana po rozkoukání hrála bez chyb.Kasal opět výborný.Hodně se tlačil do předu dal důležité branky.Obranu řídil a rozdával přesné přihrávky.Nejlepší hráč na hřišti.Rys po vlažném začatku se rozehrál v dobrý výkon,škoda uklouznutí při 3 brance.Krejčík měl hodně práce šel přes něj centr na první gól.Opět spolehlivý výkon.Pych toho musel také hodně naběhat,někdy moc vymýšlel,ale hrál slušně.Němec si nedělal žádné problémy a hrál jednoduše.Kadlec neuhlídal 2 krát hráče a mohlo to dopadnout úplně jinak.Založil pěknou akci.

Záloha hrála opět velmi dobře.Ceral a Pikner odehráli svůj dobrý standart.Oba dobře tvořili.Ceral neprohrál jediný hlavičkový souboj.Tůma odehrál svůj nejlepší zápas v sezóně a dal i pohodovou branku.Byl k nepoznání.Svárovský hrál na holku a ta ,když se na něj nalepila tak útočil na naší branku.Hodně se snažil kombinovat nahrál na 2 góly.Konečně byl prospěšný pro tým.Neutápěl se v kličkách.Škoda že nedal velkou šanci.

Útok měl velké možnosti.Mareš opět dvakrát špatně přebíral míč a mohl jít sám na bránu.Odrazí se to od něj jak od zdi.Hodně bojoval a vybojoval spoustu míčů.Horník se hodně tlačil do vápna a do zakončení.Měl na hlavě rozhodnutí.Pánek přišel na hřiště a hned se dostal do zakončení,ale slabému.