sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,RYS,KOPECKÝ /36 NĚMEC / -TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,HORNÍK

náhradníci:PYCH,KREJČÍ,PÁNEK,KODĚRA,BUNC,NEZAVDAL

4. minuta 1:0

13. minuta 2:0

23. minuta 2:1 PIKNER asistence TŮMA

30. minuta 3:1

Když se ve čtvrtek objevila nominace rozhodčího Kvasničky tak bylo hned jasné jak zápas dopadne.To je kat velimských žáků.

Od začátku se hrálo na půlce Čelákovic.Na začátku jsme měli 2 velké šance a škoda,že Horník nenahrál přesněji na Cerala,který by dal do prázdné brány.Po této akci domácí odkopli na kapitána,který prošel z půlky přes naše 3 hráče a prostřelil Dejmka.Pak to začalo 2 otočené fauly na Mareše na které jsme nereagovali.Ve 12. minutě stál Svárovský a hráč na něj lezl jak na štafle,ale k našemu úžasu fauloval Svárovský.To jsem komentoval v klidu co to bylo pane rozdodčí.Rozhodčí odpověděl nebudeš mi do toho kecan a doplnění p. Adámkem to bylo obráceně.Rozhodčí nám zdělil dobrá to budete koukat.Hned čisté odebrání míče Svárovským odpískal a z centru soupeř dal hlavou na 2:0.To nás naštvalo a my se tlačili do útoku.Po krásné akci,kdy Kopecký přenesl na Tůmu,ktrý prsama vrátil na Piknera a ten levou od tyče snížil.Velká škoda před poločasem špatně odhadl míč Rys a posla do brejku hráče,za kterým běželi 3 naši hráči,když už ho měli tak on vystřelil slabě na zadní tyč a bylo to 3:1.

Druhý poločas to byla trgédie ze strany rozhodčího.Nepustil nás k vápnu a pískal jen naše fauly,které byly ale obrácené.4našem hráčům dal žluté karty.Největší trapárna byl faul na Kasala,který utíkal na bránu a hráč na něm vysel jak na věšáku a rozhočí písknul faul Kasala.Cerala okopávali jak brambory a když on jednou udělal faul tak dostal hned žlutou.Mareš nevěděl jak chodit do balónu,protože mu byl vždy odpískán faul.Mareš,ale zazdil 2 velké šance.Jednou obešel i brankáře,ale trefil dobíhajícího hráče.Šance na otočení byly,ale nedaly se tak prohra.

Dejmek nás několikrát podržel,ale 2 góly mohl chytat.

V obraně se nedařilo vůbec Kopeckému,který strašně chyboval a podílel se na 3 gólu.Rys uděla své klasické chyby,kdy netrefí míč.Vždy,když je mokrý terén má velké problémy.Kasal hrál dobře snažil se po přechodu do útoku byl neťastný z rozhodčího,který ho k ničemu nepustil.Krejčík hrál dobře hodně vyvážel míče.Němec vlezl na hřiště,dostal žlutou a pak za sebe nikoho nepustil.Pěkně vystřelil.

Záloha hodně tvořila a hrála opět slušně.Pikner dal krásný gól.Dobře kombinoval.Ceral málem nenastoupil,bylo mu špatně,ale i tak odehrál dobrý zápas snažil se.Byl hodně rozhozen rozhodčím,dostal kartu.Svárovský se snaží,ale hodně to tahá a někdy se dostane i za lajnu.Tůma se zlepšuje,ale je velká škoda,že nestřílí,měl 2 možnosti.

Horník měl dobré akce,ale chyběla lepší přihrávka.Snažil se střílet,ale nepřesně.Mareš makal,ale chybí mu klid v zakončení.Měl 3 velké šance.

To co předvedl p. rozhodčí Kvasnička ta to je vrchol.Nenechal nás hrát.Pískal jak na hlavním nádraží,ale jen proti nám.Všichni celý týden makáme a k ničemu.Přijede Kvasnička a nemusíme nastupovat.Hamba jemu a domácímu oddílu.Přeji jim ať spadnou,takový tým nemá vůbec ve fotbale působit.Je to smutné,že to je v žákách!!!!!