9:2

Datum: 15.05.2013
Čas: 17:00:00
Typ: přátelské utkání

sestava 1.poločas:DEJMEK-KREJČÍ,NĚMEC,KASAL,NEZAVDAL-TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,PÁNEK

sestava 2.poločas:DEJMEK-KOPECKÝ,KASAL,TŮMA,PYCH-KREJČÍK,CERAL,PIKNER,KODĚRA-MAREŠ,BUNC

3. minuta 0:1

13. minuta 1:1PÁNEK asistence CERAL

18. minuta 2:1MAREŠ asistence TŮMA

21. minuta 2:2

42. minuta 3:2 MAREŠ asistence CERAL

50. minuta 4:2 MAREŠ asistence KASAL

66. minuta 5:2 KASAL asistence KODĚRA

67. minuta 6:2 KASAL

71. minuta 7:2 KASAL asistence SVÁROVSKÝ

73. minuta 8:2 KASAL asistence KODĚRA

76. minuta 9:2 PÁNEK asistence KODĚRA

Velice přátelské  a pohodové utkání s oblíbenou Kutnou Horou.Dostali příležitost všichni hráči a odvedli výborný výkon.Byl to z naší strany moc pohledný fotbal a diváci se bavili a k našemu překvapení jich přišlo hodně.Takový zápas nám dá hodně a je to lepší než trénink.Utkání pískal výborně rozhodčí laik Jan Teplý,který nám ukázal svojí novou přítelkyni.Pan Adámek vyndal ze svého vraku sedačky,aby si faninky mohly sednout a bavil přihlížející.Když letěl míč mezi diváky  tak na povel na prsa vyběhla nepochopitelně p. Kopecká.Pán Dvořák seděl v trávě jak na rybách a kochal se pěkným fotbalem a potěšil ho vnuk Matěj,který dal 4 branky za 14 minut a 28 vteřin.Nejmenší hráč na hřišti Pánek dal gól hlavou a maminka možná tleská ještě dneska.Prostě velká pohoda a sranda ke které přispělo krásné počasí.

Velkou pochvalu zaslouží Miloš Pampeliška Koděra,který připravil hřiště joko by se hrála liga mistrů.Podával míče jak podavači na SPARTĚ.