sestava:DEJMEK-KREJČÍK,KASAL,TŮMA,PYCH-NĚMEC,CERAL /20 KOPECKÝ/,PIKNER /63 KODĚRA/,SVÁROVSKÝ-MAREŠ /55 KREJČÍ/,PÁNEK /40 HORNÍK/

33. minuta 2:0

49. minuta 3:0

52. minuta 4:0

68. minuta 5:0

Hned ze zápisu bylo jastné jak to bude těžké.Sedlčany měly 16 hráčů ročníku 98 a velice kvalitních.Ve 3. minutě měli domácí 3 střely na branku a 4 rohy.Tak na nás ještě nikdo nevlétl.Když jsme přečkali 10 minut tak jsme také začali hrát a dostávat se na půlku soupeře.Obrana to vysunovala co nejvýše a soupeř začal být nervózní a začal se hádat.V 17. minutě přišla naše velká šance,kdy Svárovský našel ve vápně Pánka,ale ten netrefil míč jak by chtěl a obrana odkopla na Pacha,který něž by nacentroval do vápna tak začal vymýšlet a nahrál soupeři,který z brejku otevřel skóre.Velká škoda.Od té chvíle se domácí uklidnili a začali nás přehrávat.Z ojedinělé naší šance mohl vyrovnat Pánek,ale jeho pěkné uvolnění zneškodnil domácí stopér.Těsně před poločasem kopal Kasal trestný kop,ale jen lehce na brankáře,který poslal dlouhý nákop na útočníky.Jeden prodloužil na druhého,který byl metr v ofsajdu a pomezní ho mával,ale za chvíli praporek stáhnul a domácí vedli 2:0.

Druhý poločas jsme začali aktivně a měli 2 šance,ale bez důrazného zakončení.Soupeř zvíšil po seriii rohů a ten 3 se povedl.Svárovský neuhlídal hráče a ten z malého vápna pohodlně zavěsil.O chvíli později stejného hráče fauloval Svárovský a byla z toho penalta a proměněná.Před koncem mohl dát čestný gól Kasal,ale jeho hlavička byla slabá.Po pěkné akci soupeř upravil na konečných 5:0.

Byla na nás znát snaha,ale na takového soupeře namáme.Zaslouženě vede.Hráči měli obrovskou rychlost a důraz.Hrají jednoduše a ůčelně.

Dejmek si zachytal,měl pěkné momenty.Neměl problémy s centrovanými míči.

Obrana hrála v lajně jak má a dobře to vysouvala.Soupeř s tím měl docela problémy.Kasal to tobře řídil,mohl dát gól hlavou.Tůma působil velice jistě a jako stopér působí velice dobře.Krejčík a Pych velice slušně odvedený zápas.Škoda chyby Pycha při prvním gólu.Krejčí odehrál standart nikoho za sebe nepustil.

Záloha nehrála tak dobře jako minulé zápasy.Ceral měl problémy se svalem tak musel střídat už na začátku.Piknera bólí kyčel,ale vydržel to.Snažil se ,ale soupeři byli důraznější.Němec měl hodně míčů,ale moc dlouho držel míč a přicházel o něj.Měl se pokusit střílet.Svárovský makal,byl hodně aktivní.Nebál se jít do těla.Kopecký vybojoval hodně míčů,ale musí rychleji rozehrávat,ale slušný výkon.Koděra hrál chvíli a docela dobře bránil.

Útok Mareš a Pánek to měl těžké.Mareš se snažil chodit do sprintérských soubojů,ale neměl nárok.Opět se hlásil o střídání,má velice málo natrénováno!Pánek proti velkým hráčům se snažil,měl 2 šance.Na ml. žáka slušný.Horník se snažil napadat,ale k míči se moc nedostal