Datum: 01.06.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 27.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava:DEJMEK-PYCH /36 RYS/,KASAL,TŮMA,KOVAŘÍKOVÁ-KREJČÍK /36 PÁNEK 63 KODĚRA /,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,ČERVENKA

1. minuta 1:0 ČERVENKA asistence KREJČÍK

10. minuta 1:1

13. minuta 1:2

Utkání pro nás začalo výborně.Hned druhá akce byla gólová.Krejčík našel Červenku a ten prošel přes dva hráče a prostřelil golmana.To nás nabudilo a měli jsme ještě 3 velké šance,ale vždy zasáhl výborně brankář a nebo šla střela těsně vedle.Po ojedinělé akci hostujicích nikdo nevystoupil proti hráči a ten pěknou střelou k tyči nedal Dejmkovi šanci.To nás trochu srazilo.Hosté udělali ůplně stejnou akci,ale střelu jen dloubli na bránu a ta končila v šibenici.Po této brance Lysá přestala hrát a kopala míče na ulici a trénéři to velice chválili.V jednu chvíli nebyl ani náhradní míč.
 Druhý poločas se Lysá nedostávala ani za půlku,ale velké šance hlavně Mareše a Svárovského neskončili gólem.V posledních vteřinách jsme kopali 3 rohy a hlavně při posledním zasáhl výborně hostující golman,který chytil střelu Ryse z 8 metrů.Všichni už se radovali,že je gól.

Velice smolné utkání.V 5. minutě to mělo být 3:0 a byl klid.Lysá hrála nakopávaný fotbal a to nám nesedí.Velká škoda nevyužitých šancí.