Čas: 09:30:00
Typ: 29.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava:DEJMEK-PYCH,RYS,KASAL,KOPECKÝ-TŮMA,CERAL,PIKNER,SVÁROVSKÝ-MAREŠ,PÁNEK

náhradníci:KREJČÍ,NĚMEC,KODĚRA,HORNÍK,BUNC,NEZAVDAL

2. minuta 1:0 MAREŠ asistence KASAL

4. minuta 2:0 KASAL asistence PIKNER

12. minuta 3:0 SVÁROVSKÝ

48. minuta 4:0 SVÁROVSKÝ asistence PIKNER

63. minuta 4:1

Vynikající začátek zápasu.Už ve 3. minutě poslal dlouhý pas Kasal na Mareše,který nedal brankáři šanci.O 2 minuty nato kopal Pikner roh a Kasal krásně hlavou zvíšil na 2:0.Náš tlak byl obrovský a soupeř nevěděl kam skočit.Po pěkné akci museli stopéři faulovat a Svárovský dal konečně gól z trestného kopu.Hrál se velice pěkný fotbal a je znát ,když proti nám hraje soupeř,který chce hrát a nenakopává jen míče.

Druhý poločas se hra vyrovnala a soupeř se dostával také do šancí,ale Dejmek nás opět podržel.Pomohla nám opět standartka.Pikner přenesl roh na zadní tyč,kde stál Svárovský a nedal brankáři šanci.To rozhodlo a dostala příležitost naše lavička,ale nebylo to znát všichni se velice snažili.Těsně před koncem hosté snížili.

Brankář Dejmek opět výborný máme z něho velkou radost.

Obrana hrála výborně.Kasal byl vynikající.jeho rozehrávka byla ligová a gól hlavou výstavní.Nejlepší hráč na hřišti.Rys na začátku hned minul míč,ale pak se uklidnil a předvedl kvalitní výkon.Pych hrál bez chyby a velice kvalitně.Kopecký hlavně bránil a nepustil přes sebe nikoho.Střídající Němec se nejdříve hledal,ale po domluvě hrál co má a mělo to kvalitu.Krejčí nedal nic zadarmo a bojoval.

Záloha hrála velice slušně.Nejvíce vynikal Svárovský,který odehrálasi nejlepší zápas v sezóně.Tůma hodně se tlačil do útoku a měl dobré momenty.Pikner sebral hodně míčů a měl výborné standartky.Dobrá rozehrávka.Ceral nebyl zdravotně v pořádku a bylo to znát na pohybu.Odebíral míče,ale málo tvořil.Nezavdal ve středu hřiště překvapil.Nebojí se.Koděra piloval lajnu.

Útok zahrál výborně.Hlavně Mareš byl k neudržení.Zahrál nejlepší zápas v sezóně.Pánek se snažil.ale rychlostě na stopery neměl.Horník měl 2 velké šance,ale kopací technika je velice slabá.Bunc hrál chvíli.