sestava:DEJMEK-KREJČÍK,RYS,KASAL,PYCH-TŮMA,CERAL,PIKNER,KOVAŘÍKOVÁ-SVÁROVSKÝ,HORNÍK

náhradníci:PÁNEK,NĚMEC,KOPECKÝ,KODĚRA,NEZAVDAL,KREJČÍ

14. minuta 1:0

30. minuta 2:0

32. minuta 3:0

36. minuta 4:0

67. minuta 4:1 KASAL

69. minuta 5:1

V Příbrami se nevyhrává a to se potvrdilo hned na začátku zápasu,kdy rozhodčí věděli jak mají pískat.V prvním poločase nepískli pro nás jediný faul a domácí kopali jednu standartku za druhou.Velice mrzí zahozená šance Svárovského,kterého poslal Ceral do brejku,ale ten zaváhal.Pak udělal velkou chybu Kasal a domácí vedli a byli na koni.Pak udělal chybu Dejmek a těsně před poločasem uklouzl Svárovský a domácí z protiútoku dali na poločasových 3:0.

V poločase se vystřídalo s tím,že se pokusíme dát gól,ale gól del soupeř po rohu hlavou.Pak naše hra se zlepšila a hlavně Kasal v útoku domácí potrápil.Velkou šanci měla Kovaříková,která trefila tyč.Po chybě domácí obrany snížil Kasal.Poslední slovo měl domácí hráč z trestného kopu,který velkou ranou nedal Dejmkovy šanci.Tento hráč Polák měl 190 cm,byl velice rychlý a měl velkou ránu a to ročníku 99 měsíc červenec.Asi mají doma dobrou vodu.

Brankář Dejmek si velice zachytal.Měl velký podíl při druhé brance,kdy minul míč.

Obrana hodně chybovala Kasal měl velké problémy.Zavinil první gól,kdy nadvakrát nedokázal odkopnout míč.Rys nebyl cítit na hřišti.Pych byl asi nejlepší z obránců.Krejčík se pohyboval ve špatném prostoru a měl nepřesnou rozehrávku.Němec a Krejčí hráli zodpovědněji.Svárovský to docela druhý poločas zlepšil,ale udělal penaltu a někdy nesmyslně fauloval.

V záloze vynikal Ceral,který byl hodně u míče a moc nekazil.Pikner se snažil,ale měl problémy s tvrdostí soupeře.Kovaříková byla znechucená výkonem rozhodčích a nebyla moc ve hře.Tůma hodně kazil a moc vymýšlel.Kopecký jako defenzivní záložník zahrál velice slušně.

Útok první poločas moc nefungoval.Svárovský byl snad políbený princeznou a byl úplně mimo.Horník se snažil,ale rychlost jen nestačila.Pánek nedostal míč do nohy jak potřebuje a vysoký hráče nemůže přesprintovat