Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu turnaj Holice vs. Velim

turnaj Holice vs. Velim


Datum: 22.06.2013
Čas: 09:30:00
Typ: turnaj


SLOVÁCKO:VELIM 1:0 velice kvalitní utkání s velice silným soupeřem.Velká škoda dvou šancí Kasala,které skončili těsně vedle a Kovaříková přestřelila z nadějné pozice branku.

NÁCHOD:VELIM 0:1 branka KASAL.Velice vyhecované utkání a hodně tvrdé.Rozhodčí na nás pískl penaltu,která nebyla,ale Dejmek ji chytil.Utkání rozhodla akce Koděra Kasal.Horník trefil dvakrát po sobě tyčku.

CHOCEŇ:VELIM 1:5 branky:KASAL 3,KOVAŘÍKOVÁ,HORNÍK.Zápas s účastníkem krajského přeboru pro nás byl docela lehký a soupeř neměl vůbec šanci.Branek mohlo být více.

HLOHOVEC:VELIM 4:2 branky:KASAL 2.Slovenský celek na nás na začátku utkání nestačil a my vedli 1:0.Pak chytil golman Kasalovy hlavičku a pak šel Kasal z půlky sám na golmana,ale nedal a to rozhodlo.Dejmek neodhadl střelu a míč mu zapadl za tyč a my úplně odpadli.Slováci nám dali 4 góly a kasal jenom snížil opět hlavou.Tímto zápasem nám utekl postup do finálové skupiny v Holicích.Velká škoda protože výkony byly super.

skupina o 9-12 místo

NERATOVICE:VELIM 0:3 branky:KASAL,HORNÍK,KODĚRA Výborný vstup do zápasu a perfektní kombinace.Vše se hrálo z obou stran po zemi a to lahodilo oku.Kasal opět řádil.Dal gól a nahrál.Připravil tutovku pro Bunce,ale ten nedal.Koděra dal krásnou šibenici.

CHOTĚBOŘ:VELIM 0:0 Výkon katastrofální.Nikdo nechtěl hrát a nikdo ani neběhal.Každý myslel,že se soupeř porazí sám.Velké zklamání.

ŘEČANY:VELIM 0:3 branky: KASAL 2,KODĚRA Naše velká snaha,ale teké křeč.Uklidnění po penaltě Kasala a pak to byla zase ta stará Velim.

Turnaj se nám velice vydařil a to jak herně tak krásným pobytem v kempu Hluboká.Velice si vážíme chování hráčů,které bylo bezproblémové a kamarádské.Velice nám fandili diváci,kteří obdivovali naší hru a přišla i pochvala od trenéra Slovácka,který nemohl pochopit jak můžeme padat z Krajského přeboru.

Velké poděkování rodičům,kteří nás přivezli a i ty ,kteří přijeli fandit.Jedinou kaňkou je utopený telefón pana Adámka,který si chtěl zavolat u prostřed jezera záchranku.Snad mu pomůže podepsaná smlouva na reklamu na motorové pily,kterou dostal s panem Kovaříkem za kvalitní noční řezání.Paní Piknerová velice fandila. a byla slyšet až v kempu.Pan Kopecký se konečně opálil a nedělal si reklamu na sádrokarton.Paní Kovaříková krotila svého medvěda,ale je to těžké,když se dá dohromady s panem Adámkem.Byla to prostě velká pohoda a sranda.Je velká škoda,že tato super parta hráčů,trenérů a rodičů končí!!!


« zpět na tabulku