Čas: 09:30:00
Typ: přátelské utkání

sestava:DEJMEK-MASTNÝ,PYCH,TRUMPUS,ADÁMEK-BÍM,NEZAVDAL,TŮMA,KODĚRA-PÁNEK,NESVORNÝ

střídali:CERAL,MRÁČEK,BUNC,HORÁK,ČERVENKA

17. minuta 1:0 PÁNEK

25. minuta 2:0 PYCH

27. minuta 2:1

31. minuta 3:1 PÁNEK asistence MRÁČEK

34. minuta 4:1 BÍM asistence MRÁČEK

38. minuta 4:2

45. minuta 5:2 PÁNEK asistence CERAL

52. minuta 6:2 PÁNEK asistence TŮMA

57. minuta 7:2 PÁNEK asistence HORÁK

70. minuta 8:2 HORÁK asistence PÁNEK

Začátek zápasu,byl stejný jako v Jestřábí Lhotě.Soupeř nás přehrával a z naší strany nepřišla kloudná přihrávka a míče se jen nakopávali.Pak přišel náš první gól a už jsme začali hrát velice kombinační fotbal.Nevíme čím to je,že ty začátky nám nejdou.Loni to bylo přesně naopak.

Velice slušně zahrála opět obrana.Vrátil se Pych,který dal i pěknou branku z trestného kopu,a spolupráce s Trumpusem je výborná.Krájní obránci Krejčí a Němec nebyli tak je nahradili Mastný a Adámek.Mastný musí zlepšit rozehrávku a dát do hry klid.Adámek se po 10. minutách zranil a musel na jeho místo Nezavdal,který hrál slušně,ale také ho trápí rozehrávka.Záloha první poločas nefungovala ideálně.Kraje Koděra a Bím nedostali tolik míčů a ve středu Tůma a Nezavdal hrozně ztráceli.Velká změna přišla,když nastoupil Ceral a novic Mráček.Ta hra byla ůplně jiná.Ožili kraje a hlavně útočníci měli hodně kvalitních míčů,který potřebují.V útoku zahrál velice dobře Pánek,který byl k neudržení.Dal 5 branek a to 3 velké šance ještě neproměnil.Nejlepší hráč na hřišti.Doufejme,že mu ta střelecká forma vydrží.Nesvorný byl po dovolený a bylo znát ,že týden netrénoval.Horák dal gól a nahrál,ale musí začít běhat!!!Bunc nastoupil v záloze a docela se snažil.Červenka do zápasu nenastoupil,protože ho chytly achylovky.Když konečně vyléčil třísla tak příjde opět něco jiného.Jediné štěstí,že nemůže otěhotnět.To už by za žáky letos nehrál.

Blíží se konec prázdnin a tím začátek mistráků.Už většina hráčů je doma tak můžeme kvalitně potrénovat.Kádr je velice široký a to 21 hráčů.Je z čeho vybírat.Ve středu máme poslední zápas,kde můžeme ještě něco vyzkoušet.Obrana je asi jasná.Hlavně stopéři Trumpus a Pych.Kraje zatím nejlépe ovládá Krejčí a Němec,ale už se lepší Mastný.Otazník a to velký je v záloze.Jediný je jasný Ceral,když nebude zraněný a k němu do středu je hodně variant.Přišel z Křečhoře Mráček,který je kvalitní,ale má slabou kondici.Tůma a Nezavdal jsou na stejný úrovni.Někdo se posune do kraje,kde ale máme Koděru a Bíma a možná ještě Červenku.Tak to je pěkný oříšek.Musí se snažit všichni,aby dokázali,že patří do základu.V útoku je jasný Pánek a druhý útočník je ještě s otazníkem.Zatím nejlépe vypadá Adámek,ale čekáme hlavně na Horníka,který má v létě horečky.O tréninkách se snaží všichni a je velice těžké dát dohromady sestavu.