Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu Velim vs. Říčany

Velim vs. Říčany

5:1


Datum: 24.08.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 3.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU


sestava:DEJMEK-KREJČÍ /60 HORÁK /,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC /50 NESVORNÝ /- MRÁČEK /36 NEZAVDAL /,CERAL,TŮMA,KODĚRA-PÁNEK,ČERVENKA /20 BÍM /

nenastopil: ADÁMEK,BUNC

30. minuta 1:0 CERAL asistence BÍM

32. minuta 1:0

39. minuta 2:1 TRUMPUS penalta na CERALA

42. minuta 3:1 BÍM asistence PÁNEK

52. minuta 4:1 PÁNEK asistence TŮMA

63. minuta 5:1 CERAL asistence KODĚRA

První poločas z naší strany byl hodně zakřiknutý.Nervozita byla znát.Šance přicházely hlavně ze standartek a nebo z centrů ze strany a to hlavně od Koděry.Ceral minul třikrát hlavou skoro z malého vápna a Červenku stáhnul stopér,když šel sám na bránu a jednou mu mávnul nepřesně pomezní ofsajd.Pak musel opět střídat.Těsně před poločasem jsme se dočkali.Bím prostrčil na Cerala a ten z dálky vystřelili k tyči a brankář neměl šanci.Dlouho jsme se neradovali.Jediná střela proklouzla Dejmkovy mezi prsty.

V poločase musel střídat Mráček,kterého bolelo koleno.Hned jsme na soupeře vlétli.Ceral šel sám na bránu a stopér ho fauloval.Jasná penalta a mělo přijít vyloučení,tento hráč několikrát fauloval a hlavně vyhrožoval Pánkovy že nedohraje.Trumpus penaltu proměnil.Konečně přišlo uklidnění a totální rozebírání soupeře.Perfektní akci Pánka zakončil Bím.Pak se dočkal i Pánek,když mu dal krásnou přihrávku Tůma mezi stopéry.výsledek uzavřel Ceral konečně hlavou.Tento zápas zazdil 5 loženek. 4 hlavou a jeden nájezd.

Velmi slušný výkon a to hlavně druhý poločas.Trápí nás hodně zranění,ale hráči kteří nastoupí odvedou výborný výkon.Je velmi dobré že máme širokou lavičku.

Dejmek neměl moc práce.Gól byl jeho.

Pych hrál bez jediné chybičky.Neprošel přes něj jediný hráč.Trumpus má obrovskou formu.Hodně vyvážel a řídil obranu.Krejčí hrál svůj standart a tlačí se do předu po lajně.Němec neměl den a nestíhal.Byl snad ještě na výletě.Nezavdal hrál poctivě,ale ta rozehrávka.Hodně míčů vybojuje.

Záloze kraluje Ceral,ale musí zlepšit zakončení.Rozehrávka a tvoření výborný.Tůma makal adržel si místo před stopéry.Nedal nic zadarmo.Koděra piloval lajnu a jeho spolupráce s Ceralem a Pánkem je učednicová.Centry jsou velice přesné.Kopal velice dobře rohy.Mráček hrál první zápas v krajské soutěži a snažil se,měl méně míčů než Koděra.Bím byl aktivnější a konečně předvedl co od něj čekáme.

Pánek toho hodně naběhal,dal gól a krásně připravil a to na útočníka stačí.Co zápas to branka.Červenka se pral se stopérem,ale nohy nevydržely.Nesvorný platil na soupeře rychlostí,mohl dát gól.Horák podržel míč a mohl přihrát do vyložené šance.

ŘÍČANY nemohly zkousnout prohru a tak nás aspoň urážely,ale ti burani a debilové jim dali bůra.Trenér ŠIMŮNEK-bývalý hráč SLÁVIE vzal našemu hráči míč a hodil ho za sebe.To ho naučili asi v EDENU.TRAPNÉ A NESPORTOVNÍ.

 


« zpět na tabulku