Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu Lysá vs. Velim

Lysá vs. Velim

1:2


Datum: 01.09.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 4.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU


sestava:DEJMEK-KREJČÍ / 66 HORÁK /,TRUMPUS,PYCH,NĚMEC / 55 MASTNÝ /-BÍM / 63 BUNC /,CERAL,TŮMA,KODĚRA / 53 ADÁMEK /-PÁNEK,ČERVENKA / 20 NEZAVDAL/

nenastoupil KUBELKA

10. minuta 0:1 KODĚRA asistence PÁNEK

25. minuta 0:2 KODĚRA asistence TRUMPUS

65. minuta 1:2

Čekali jsme jak bude vypadat naše hra po nevydařeném zápase s Zelenčí.Soupeř při nástupu byl mnohem urostlejší.Někteří naši hráči působyli komicky.Začátek zápasu nás soupeř přitlačil a my byli bojácní.pak se to zlomilo a soupeř nestíhal.Začalo se hodně kombinoval.Po pasu prodloužil Pánek na Koděra a ten podel brankáře otevřel skóre.O chvíli měl velkou šanci Pánek,ale přehodil brankáře slabě a stopér vykopl z čáry.Míč přibrzdila vysoká tráva.V Lyse se asi neseká.Ceral poslal Bíma,ale ten trefil jenom brankáře.Pánek našel Cerala,ale ten trefil jen břevno.Tak se dočkal opět Koděra.Dostal výbornou přihrávku od Trumpuse a jeho prudký centr si srazil stopér do vlastní branky.V tuto chvíli se soupeř moc do šancí nedostával i my je zahazovali.Pánek a Bím mohli navýšit skóre.

Druhý poločas se trochu vyrovnal a velká škoda našich šancí mohlo být rozhodnuto hned na začátku.Pánek šel sám na brankáře,ale přehodil ho pravou noho a velice slabě.Bím šel také sám,ale prováhal okamžik.Ceralova střela letěla těsně vedle.Dvakrát nás podržel Dejmek,který chyti tutové šance.Ceral prošel přes půlku hřiště,ale vždy ho zastavil poslední hráč.Špatně to řešil a měl nahrát volným hráčům.Soupeř snížil po špatném bránění Bunce a možná zbytečném vyběhnutí Dejmka.Zápas se ale ubránil a výhra je vekmi cenná.

Dejmek chytal velmi dobře hodně nás podržel.

Kraje obrany nám moc nehrají.Němec se rozkoukával 15. minut pak se zlepšil.krejčí se snaží vymýšlet,ale hodně kazí a pak se musí rychle vracet.Mastný byl docela jistý a snaživý.Trumpus a Pych to je naše jistota.trumpus byl hodně vidět.Snaží se vyvážet.Pych je neprůchodný.

Záloze kraloval Ceral a hodně vymýšlel.Tůma tvořil trojúhelník před stopry a vybojoval hodně míčů.Koděra a Bím pilovali lajnu a byli k neudržení.Nezavdal působyl hodně jistě.Snažil se hrát z první a přesně.

Pánek v útoku dřel,škoda neproměněných šancí.Červenka nebyl zdravotně fit a vydržel jen 20. minut.Adámek hru docela oživil.Horák hrál jen chvili.

Konečně soupeř,který nás prověřil.Byla to dřina,ale z naší strany to bylo fotbalové.Soupeř většinou jen nakopával.Velký rozdíl hry oproti Zelenči.Snad to byla slabá chvilka.


« zpět na tabulku