Detail zápasu Velim vs. Brandýs nad Labem

Čas: 09:30:00
Typ: 5.kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-NEZAVDAL /50 MASTNÝ /,PYCH,TRUMPUS,KREJČÍ / 62 BUNC /-BÍM /58 HORNÍK /,CERAL,TŮMA,KODĚRA /50 NESVORNÝ 68 HORÁK / -ČERVENKA /36 ADÁMEK /,PÁNEK

nenastoupil KUBELKA

33. minuta 1:0 CERAL asistence PÁNEK

60. minuta 2.0 HORNÍK asistence PÁNEK

Začátek zápasu nám vyšel a soupeře jsme drželi na jejich půlce.Naše snaho hrát po lajnách byla pěkná,ale neúčiná.Hlavně Bím nebyl schopný dát míč před bránu.Jeho nahrávky byly velice slabé.Koděra posílal cetry,ale nikdo nebyl dost důrazný.Brankář vyrážel míče před sebe,ale naši hráči ho jen pozorovali.Po 20. minutách se hra začala vyrovnávat a soupeř měl velkou šanci,ale přehodil Dejmka i bránu.Těsně před poločasem Pánek poslal Cerala a ten obešel stopery i brankáře a skluzem otevřel skóre.Do poločasu jsme měli po rohách ještě 2 šance,ale opět byl malý důraz před brankou.

Druhý poločas soupeř přeházel sestavu a začal nás přehrávat.Naše obrana,ale fungovala a tak na Dejmka nešla žádná střela.Po dlouhé době mohl nastoupit Horník. Hned po minutě na hřišti ho našel Pánek a Horník utekl a dal podél brankáře na 2:0.Ještě 5. minut před koncem jsme vedli,ale po nedorozumění Dejmka s obranou soupeř snížil.To nás úplně položilo a soupeř po rohu srovnal to bylo ko.V poslední minutě měl rozhodnutí na noze soupeřův útočník,který šel sám na bránu,ale tu netrefil.

Prvních 20. minut z naší strany byla hra výborná pak přišel útlum.Druhý poločas nás soupeř přehrával a konec zápasu to byl horor.Je to velká škoda.Doma vedeme 5. minut před koncem 2:0 a neudržíme to.Velká chyba Dejmka,který jsi křikne,že má a hráč ho přehlavičkuje.Při druhém gólu nikdo nehlídal po rohu hráče!!!

Dejmek moc práce neměl,ale nese velkou vinu.

Obrana nehrála špatně Trumpus a Pych opět velice zodpovědně.Krejčí a Nezavdal drželi lajnu a snažili rozehrávat,ale někdy nepřesně.Mastný byl docela jistý.

Záloha fungovala jen poločas.Ceral první poločas výborný,pak ho začalo tahat tříslo a stáhnul se před stopery a pak byla ve středu velká mezere.Tůma hodně chyboval a ke konci zápasu dohrával se zraněním svalem.Proto nám chyběl střed hřiště.Bím měl dobré míče,ale nedokázal to pořádně vyřešit.Nesvorný létal po hřišti a hlavně nehlídal ofsajdy.Koděra se snažil,ale měl problémy přejít přes hráče.

Pánek nahrál na oba góly,ale sám se do šance nedostal.Někdy moc zbrkle zakončoval.Byl snad 5 krát v ofsajdu.Červenka se snažil makat,ale překážel mu míč.V poločase střídal opět kvůli zranění.