Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu SK Rakovník vs. Velim

SK Rakovník vs. Velim

2:3


Datum: 11.09.2013
Čas: 16:30:00
Typ: 2.kolo krajského přeboru


sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,TRUMPUS,NEZAVDAL / 42 NĚMEC /-BÍM /58 NESVORNÝ /,CERAL,TŮMA /67 HORÁK /,KODĚRA /55 ADÁMEK / -PÁNEK /68 BUNC /,ČERVENKA /8 HORNÍK 62 MASTNÝ /

nenastoupil KUBELKA

 6. minuta 1:0

 9. minuta 1:1 BÍM asistence CERAL

25. minuta 2:1

40. minuta 2:2 CERAL penalta HORNÍK

50. minuta 2:3 HORNÍK asistence PÁNEK

Hned při nástupu bylo vidět,že to bude hrozně těžké utkání.Soupeř byl mnohem větší a urostlejší.Začatek zápasu to potvrdil a domácí nás mačkali.Vše rozehrával výborný stopér,který působyl velice zkušeně až se zdálo,že hraje tak 3 roky za dorost.Domácí diváci,ale potvrdili že je to žák,ale že hraje ligu a mají ho jen velice málo.Jeho kvalita byla výborná.Naši hráči se ho chvíli snad i báli.Po osmělení měl pěknou šanci Koděra,ale přestřelil bránu.Hned na to kopali domácí roh a po střele si Pych vrazil míč do brány.To nás nesrazila a přišel také náš roh,který se odrazil k Ceralovi a ten poslal střelu k tyči,kterou vyrazil brankář jen před sebe a Bím srovnal.Hned se hra vyrovnala amy měli trochu navrch.velká smůla opět po rohu,Pych odhlavičkoval míč na vápno a tam ho poslal hráč skákavě na bránu a míč propadl za tyč.Hned po rozehrávce prošel Ceral přes střed a poslal Horníka.Ten šel sám na bránu,ale potřeboval dát nohu do svěráku.Zakončil vedle brány.

V poločase přišlo chválení za hru a hecování a to se vyplatilo.Soupeř se začal přehrávat.Po 5. minutách Pánek našel Horníka a toho fauloval golman a byla z toho penalta.Cerala nechal rozhodčí 3 krát srovnat míč.Toho to nerozhodilo a poslal míč přesně do šibenice.Této penaltě předcházel náš výborný presink.Kdy 4 hráči Koděra,Ceral,Pánek,Horník vyvinuli velký tlak na hráče.Ukázkové.To zvíšilo naši touhu vyhrát.Po 10. minutách našel pánek Horníka a ten konečně proměnil.Domácí se snažili srovnat a do našeho vápna létali míče jak při tréninku.Rozhodnout mohl Ceral,který si narazil s Pánkem a šel sám na bránu.Míč poslal brankáři jen do rukou.3. minuta před koncem naše výborná akce.Ceral prošel přes půl hřiště našel Adámka,který přihrál před prázdnou bránu na Pánka,který k údivu všech minul.Domácí měli velký tlak a hodně standartek,ale nám se to povedlo ubránit.Velice cenné vítězství.

Klobouk dólu před všemi hráči asi nejlepší výkon v sezóně.Strašně těžké utkání,které se otočilo a to se velice cení.

Dejmek měl hodně práce a působyl jistě možná mohl chytat 2 gól

Obrana výborná.Pych měl smůlu,byl u našich branek jednou ho soupeř trefil a od něj šel míč do brány.Jinak nepropustný.Trumpus bezchybný dobře rozehrával.Krejčí odehrál nejlepší zápas v žákách.Měl hodně práce.Nezavdal měl sprintérský den.Soupeř ho pěkně proháněl,ale zvládal.Němec hrál zodpovědně.

Záloze kraloval Ceral,byl k neudržení.Připravoval velké šance.Tůma učebnicově předváděl jak hraje defenzivní záložník povedený zápas.Koděra jezdil po lajně jak když je na baterky,škoda velké šance.Bím dal gól,ale byl málo aktivní spíše bránil.Nesvorný se snažil podržet míč držel lajnu.Mastný bojoval měl dobré momenty.

Červenka se opět zranil a to hned v 8. minutě.Nahradil ho Horník,který předvedl velmi dobrý výkon.Škoda zahozené šance.Pánek připravoval šance a hlavně musel napadat kvalitní stopéry.zazdil tutovku.Adámek překvapil a připravil tutovku pro Pánka.Horák a Bunc nastoupili na závěr.

To co se dělo v autobuse nemá obdoby.Za 8 let jsme to nezažili.Cesta trvala 2 hodiny a celý autobus pod vedením Matese Kasala zpíval a skandoval.Někteří jedinci při výstupu z autobusu nemohli ani mluvit.Prostě super pohoda.Snad nám to ještě chvíli vydrží.DOBRÁ PARTA!!!!!!!


« zpět na tabulku