Typ: 6.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC /63 MASTNÝ / -BÍM /36 MRÁČEK /,TŮMA,CERAL / 40 NEZAVDAL 50 NESVORNÝ /,KODĚRA / 45 ADÁMEK /-PÁNEK /66 BUNC/,HORNÍK /66 HORÁK /

53. minuta 1:0

61. minuta 2:0

65. minuta 3:0 penalta

Cesta na zápas byla strašná a někteří hráči naplnili igelitky až po uši.Museli jsme udělit zmeny v sestavě,protože někteří hráči nebyli schopni nastoupit.Soupeř na nás vlétl a začátek se hrál většinou na naší půlce,ale bez šancí domácích.Po 10. minutách se hra vyrovnala a my měli v podání Cerala 2 šance.Hrál se pěkný fotbal na obě strany.Když chtějí hrát obě družstva fotbal tak je to paráda.Po pěkné akci domácích nás zachránilo břevno.Na druhé straně našel Pánek Cerala,ale tomu v jasné šanci skočil míč a brankář v klidu chytil.Poločas vyrovnaný,ale slušela by remíza 2:2.

Druhý poločas pro nás začal smolně.Ceral se opět zranil a Nezavdal,který ho nahradil musel pro nevolnost po 10. minutách střídat.To nás oslabilo a domácí nás začali přehrávat.Hlavně střed hřiště nestíhal.tam kraloval domácí hráč,který hraje ligu za Příbram a byl výborný.Po nedúrazu naší pravé strany odcentroval hráč před bránu,kde Dejmek minul míč a hráč na zadní dal v pohodě na 1:0.Chtěli jsme vyrovnat tak jsme se tlačili do útoku,ale bez náznaku šance.Po sražené střele zůstal Dejmek déle ležet a míč mu vrátil do brány domácí hráč stojící za vápnem.Pak Tůma fauloval ve vápně a domácí hráč se nemílil.3:0 konec.

Soupeř posílen o hráč z ligových týmů byl nad naše možnosti.Potvrdilo se,že bez Cerala se nedá hrát.Nemáme kdo by ho nahradil ve středu hřiště.Když na nás nastoupí takový celek,který má větší hráče tak někteří naši hráči menšího vzrůstu nestíhají rychlostně.První poločas byl z naší strany slušný.I když se vystřídalo tak se všichni snažili,ale kvalita hráčů soupeře byla někde jinde.Vyhrál zaslouženě lepší celek.

Dejmek nas držel dlouho,ale pak udělal 2 chyby a bylo po zápase.

Obrana hrála slušně Pych a Trumpus jako dradičně výborný.Krejčí maká a nejde přes něj žádná akce.Snažil se vyvážet.Němec nestíhal rychlostně a šel přes něj centr při 1 gólu.Mastný hrál chvíli.

Ceral v záloze tahal všechny naše akce.Byl po celém hřišti.Měl 3 velké šance,škoda zranění.Tůma si držel místo před stopery.Odebíral míče.Koděra musel hlavně bránit a nedostával se do centrů jak to umí.Bím měl velké problémy a nestíhal.Nezavdal měl v břiše křeče tak vydržel jen 10. minut,ale byl docela vidět.Adámek makal ale byl hodně nepřesný.Nesvorný se snažil tahat míče,ale proti tokovému soupeři to nejde.

V útoku hrál slušně Horník,který proháněl výborného stopera.Potřebuje,ale nahrávat.Pánek se do ničeho nedostal a neměl na obránce šanci.Bunc a Horák hráli jen chvíli.