Čas: 16:30:00
Typ: 7.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC-BÍM,CERAL /50 NESVORNÝ /,TŮMA,KODĚRA /57 MASTNÝ/-PÁNEK,HORNÍK

nenastoupili:BUNC,HORÁK,KUBELKA

17. minuta 1:0 PÁNEK asistence TŮMA

22. minuta 2:0 CERAL asistence PÁNEK

30. minuta 2:1

41. minuta 2:2

60. minuta 2:3

Zápas se hrál kvůli marodce Příbrami až ve středu.Hráči se brzy uzdravili a tak se mohl hrát zápas za 5 dní.Někteří hráči měli ligové parametry.Hlavně hráč s číslem 7 a 19.My se jich,ale nezalekli a od začátku Příbram byla pod tlakem.Většina našich akcí šla přes pravou stranu,ale na centry nikdo nenabíhal.Po akci středem hřiště poslal Tůma Pánka a ten poslal míč k tyči a otevřel skóre.O pět minut našel Pánek na vápně volného Cerala,který nedal brankáři šanci.To nás uklidnilo a držení míče bylo na naší straně.Ve 25. minutě po souboji u lajny se zranil Ceral a od té doby nás začal soupeř přehrávat.Po chybě Němce,který nehlídal hráče hosté snížili.Před poločasem měl na hlavě gól Ceral,ale těsně minul.

Druhý poločas to byl horor.Opět nepokrytý hráč na vápně a vyrovnání.Od té doby jsme se dostávali za půlku velice málo.Ve středu hřiště se neudržel míč a Tůma hrál snad se soupeřem.Bím nestíhal a někdy raději jenom přihlížel.Na naší obranu se valil jeden útok za druhým.to nás vytrestalo 10 .minut před koncem,kdy hráč prošel středem až na vápno,kde 2 krát naznačil střelu a naši stopéři se vždy otočili.Pak vystřelil velice slabě a Dejmek k údivu všech míč pustil mezi rukama.Tím bylo po nás a zápas se jen dohrál.

Velké zklamání.Když vedeme 2:0 a zápas máme pod kontrolou a pak ho ztratíme tak to je velice smutné.Ceral se zraní a naše výkonost jde hrozně dolů.Chce to více bojovat.Soupeř byl velikostí někde jinde a to asi rozhodlo.Hlavně 7 byla jak ,když hraje 3 roky v dorostu a hlavně rychlostně k neudržení.

Dejmek nás držel,ale pak udělal fatální chybu.

Obrana poprvé nezahrála dobře.Němec a Pych zavinili po gólu,kdy nehlídali hráče jak měli.Při třetím gólu se Trumpus a Pych točili proti míči jak na kolotoči.Jediný kdo zaslouží pochvalu je Krejčí , který má výbornou formu.

V záloze výborný Ceral,který platil rychlostí a důrazem na velký hráče soupeře.Na hřišti kraloval,ale pak opět zranění třísla a musel střídat.Tůma po odstoupení Cerala působyl nervózně a strašně chyboval.Nedal jedinou přihrávku a nestíhal rychlostně.Bím na pravé straně odehrál velice slušně,ale po přechodu do středu jeho výkon klesl.Koděra neměl moc míčů,ale také se moc nenabízel.Odstoupil pro zranění.Mastný v záloze hlavně bránil,měl snahu.

V útoku hrál dobře 25. minut Pánek,ale pak se úplně vytratil.Nechtělo se mu moc do soubojů.Horník dřel a byl snad všude,škoda že ho lépe neposlouchá míč.