sestava:DEJMEK-KREJČÍ /45 ADÁMEK/,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC /68 BUNC/-NEZAVDAL /36 MRÁČEK /,TŮMA,BÍM /68 HORÁK /,KODĚRA /45 NESVORNÝ / -PÁNEK,HORNÍK /57 ČERVENKA/

30. minuta 1:0

52. minuta 2:0

54. minuta 3:0

60. minuta 3:1 PÁNEK asistence TRUMPUS

70. minuta 3:2 TRUMPUS penalta PÁNEK

Začátek zápasu byl opět náš,ale velkou šanci Horník neproměnil a několikrát nám chyběl důraz ve vápně.Střela Bíma šla vedle brány a byla velice slabá.Po 15. minutě nás začal nymburk přehrávat a naši obránci jen faulovali.Někdy i nesmyslmě.Hlavně Pych a Krejčí ,který dostal i žlutou kartu.Dejmek nás při standartkách podržel.Po chybě stoperů a nedůrazu našich obránců Nymburk otevřel skóre.Při vyběhnutí fauloval Dejmek mimo vápno a dostal žlutou kartu.První poločas byl z naší strany velice špatný.

Do druhého poločasu přišly změny a soupeř se začal mačkat,ale bez šancí,jen po vápno.Pak přišli naše chyby a během 2. minut to bylo 3:0.Naše obrana nepracovala dobře.Po chvilce na hřišti mohl snížit Červenka,ale jeho střela z 30 metrů jen lízla břevno.Tak o minutu na druhé straně udělal penaltu.Soupeř ji kopl vedle brány.To nás nastartovalo a Trumpus našel Pánka a ten nedal brankáři šanci.V poslední minutě faulovali Pánka a Trumpus z penalty snížil na konečných 3:2.

Naše hra byla koukatelná 15. minut pak to byla hrůza.Není náznak fotbalovosti a někteří hráči snad neumí ani kopnout do míče.Soupeř nám dělal problémy rychlostí a důrazem.Střední záloha měla velké problémy s šikovnými hráči.Obrana nás poprvé nepodržela a velice chybovala.Soupeř nebyl ze silnějších ,ale my momentálně na takového nemáme.Hra není pěkná ani o tréninku.nestačí jenom běhat po hřišti!!!!

DEJMEK chytal opět výborně a několikrát nás podržel a jako kapitán nás snažil vyburcovat.

Obrana zklamala.TRUMPUS překvapivě chyboval a nechal se oddělovat tělem od míče.Zlepšení přišlo posunem do zálohy.PYCH působyl otráveně a jako by nechtěl ani běhat.Zbytečně fauloval.KREJČÍ byl jak největší brousek a musel být střídan ,hrozilo vyloučení.NĚMEC pozičně slušný,snažil se rozehrávat,neměl tolik práce jako Krejčí.ADÁMEK se snažil vyvážet míče ,ale ta rozehrávka byla hrozná.ČERVENKA po dlouhé době na hřišti.Byl velice aktivní ,ale udělal penaltu.

Záloha bez myšlenky a důrazu.KODĚRA začal výborně,měl hodně míčů,ale postupně se vytrácel.NEZAVDAL je spíš obranář.Odebere míč ,ale pak ho odevzdá.TŮMA maká ,ale bez myšlenky.Získá hodně míčů,a pak je přihrává do zadu,nebo je ztratí.BÍM běhá po celém hřišti ,ale neúčelně.Příliš dlouho drží míč a ztráty se nedají ani počítat.Velice málo důrazný.NESVORNÝ kraj docela oživil.Někdy moc drží míč.MRÁČEK vletěl na hřiště jako uragán ,ale pak slábl a nestíhal.

Útok nepřesvěčoval.HORNÍK odehrál snad nejhorší zápas.Z poloviny vracel míče před naší bránu.Snad nevěděl s kým hraje.Měl velkou šanci.Brankář ležel na zemi,nedůraz.PÁNEK se snažil nabíhat,ale nebyl hráč kdo by mu nahrál.Udělal oba góly.BUNC a HORÁK hráli jen chvíli.