Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu Velim vs. TATRAN RAKOVNÍK

Velim vs. TATRAN RAKOVNÍK

2:0


Datum: 19.10.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 11.kolo krajského přeboru


sestava:DEJMEK-KREJČÍ /64 BUNC /,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC /60 MASTNÝ /-BÍM /66 HORÁK/,TŮMA,CERAL /36 MRÁČEK /,KODĚRA /46 ČERVENKA /-PÁNEK,NESVORNÝ /41 ADÁMEK /

 4. minuta 1:0 BÍM asistence CERAL

53. minuta 2:0 BÍM

Od začátku zápasu jsme se do soupeře pustili.Hned ve 4. minutě po rohu hlavičkoval Ceral a před brankovou čárou dorazil Bím do odkryté brány.Náš tlak se stupňoval.Ceral mířil těsně vedle.Trumpusuva dalekonosná střela minula jen těsně zadní tyč.Pak přišla naše standartka a signál.když to konečně vyšlo tak brankář vyrazil míč na tyč.Velká paráda a také škoda.Poslední velkou šanci měl Ceral,který šel sám na brankáře ,ale minul.

Do druhého poločasu nenastoupil zraněný Ceral a soupeř nás začal přehrávat ,ale bez větší šance.velká škoda na začátku poločasu měl tutovku na noze Bím ,ale jeho střela šla hodně vedle.Mužstvo makalo a snažilo se pojistit výsledek a to se povedlo v 53. minutě.Němec kopal tresný kop ,ale velmi špatně.Míč se dostal záhadně na penaltu,kde stál Bím a nedal brankáři šanci.To soupeře zlomilo a zápas jsme dohrávali v poklidu.Šanci měl ještě Bunc, ale míč mu odskočil od nohy.Zasloužená výhra.

Dejmek neměl žádnou práci, snažil se řídit obranu.

Obrana opět fungovala.Krejčí jezdil po lajně.Trumpus a Pych bez jedné chybičky.Němec přes sebe nepustil hráče.Všichni se snažili hrát a rozehrávat.Mastný hrál chvilku a nemusel nic řešit.

Záloze kraloval první poločas Ceral,soupeř ho zastavoval jen za cenu faulů.Škoda neproměněných šancí.Měl by si odpustit odplácení,je to nesportovní.Tůma jako vždy sebere spoustu míčů , ale ta rozehrávka.Jednou poslal soupeře do brejku.Koděra předvedl dobrý výkon.Z jeho strany šlo hodně dobrých akcí.Velmi kvalitní rohy.Bím v kraji jezdil a hodně kombinoval.Měl šance.Po přechodu do středu se vytratil.Dal 2 branky a jednu velkou šanci zazdil.Slušný výkon.Adámek překvapil slušnou hrou.Snažil se tahat míče.Bojoval.Mráček nebyl moc vidět,chce to více aktivity.

V útoku se snažil Pánek ,ale do žádné velké akce se nedostal.Z trestného kopu trefil tyč.Nesvorný musel nahradit nemocného Horníka ,ale moc se mu nedařilo.Červenka to oživil a vytvářel standartky.Horák a Bunc hráli jen chvíli.

Konečně se hrál z naší strany fotbal na který se dá koukat.


« zpět na tabulku