Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu Velim vs. Beroun

Velim vs. Beroun

3:0


Datum: 02.11.2013
Čas: 09:30:00
Typ: 13.KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU


sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,TRUMPUS,NĚMEC /67 BUNC/-MRÁČEK /64 HORÁK/,CERAL /50 NESVORNÝ/,ČERVENKA /58 MASTNÝ/,KODĚRA /56 ADÁMEK/-PÁNEK,HORNÍK /48 NEZAVDAL/

14. minuta 1:0 PÁNEK asistence HORNÍK

55. minuta 2:0 PYCH

69. minuta 3:0 KREJČÍ asistence PÁNEK

Z naší strany asi nejlepší první poločas v soutěži.Velký tlak a napadání na soupeřově půlce dělalo Berounu problémy.Šance neproměnil Ceral,Pánek a Horník.Několikrát se šlo do přečíslení ale hlavně Horník nebyl schopný to kvalitně vyřešit.Povedlo se mu to ve 14 . minutě,kdy našel na vápně Pánka,který zasekl míč a krásně vystřelil.Náskok mohl navýšit opět Pánek, ale trefil jen tyč.Z naší strany bylo hodně zahrávaných standartek ,ale soupeř je dobře pokrýval.

Druhý poločas začal lépe pro soupeře ,který ožil a začal nás přehrávat.dejmek nás na začátku druhého poločasu podržel,když chytil 2 loženky.Připadalo to jako ,když ještě sedíme v kabině.Tak se vystřídali 3 hráči a naše hra se opět zvedla a uklidnil nás Pych,který z trestného kopu nedal malému brankáři šanci.V poslední minutě rozehrál rychle Pánek a Krejčí šel sám na brankáře,kterého si vychutnal.První jeho branka za starší žáky.

DEJMEK předvedl že má opravdu formu a opět nás podržel.

TRUMPUS hrál s přehledem a hodně vyvážel míče.PYCH začal vlažně ,ale po domluvě se rozehrál k dobrému výkonu.NĚMEC zodpovědný výkon.KREJČÍ řádil létal po celé lajně.Dal branku a ještě jednu šanci nevyřešil.Výborný výkon.MASTNÝ se snažil neudělal chybu.

MRÁČEK se hodně zlepšil.Měl hodně míčů,ale centry létaly za bránu.Měl 3 krát smůlu při hlavičkách.Červenka na nezvyklém místě defenzivního záložníka překvapil.Kdyby neměl špatné obutí tak to bylo super.Brusle patří na led.CERAL odebíral míče a snažil se tvořit.Někdy držel míč déle než měl.KODĚRA odehrál výborný zápas jeho centry měly ligové parametry.NEZAVDAL oživil po nástupu střed hřiště, působyl velice suveréně.NESVORNÝ také zvedl hru a byl hodně aktivní.

PÁNEK se opět připoměl.Hlavně druhý poločas v záloze hrál výborně.HORNÍK se snaží ale je potřeba zlepšit nahrávku.ADÁMEK vlétl na hřiště jako vítr a měl dobré momenty.HORÁK a BUNC šli na chvíli,oba se snažili


« zpět na tabulku