sestava:DEJMEK-KREJČÍ,ČERVENKA,PYCH,NEZAVDAL-BÍM,CERAL,MRÁČEK,KODĚRA-ADÁMEK,PÁNEK

36. minuta 1:0

46. minuta 2:0

58. minuta 3:0

62. minuta 4:0

Velice kvalitní zápas s výborným týmem.První poločas jsme byli lepším týmem a soupeř se k ničemu nedostal.Velká škoda ,že jsme nedokázali dotáhnout akce do kvalitního zakončení.Ve vápně nám chyběl důraz.

Druhý poločas byl lepší soupeř a rozhodla hned první minuta ,kdy hned po rozehrávce a pěkný akci vstřelili gól.Pak měl šanci Mráček ,ale místo střely začal vymýšlet a domácí mu míč odebrali a hned z protiútoku dali na 2:0.Velkou šanci na snížení měl Pánek,ale z dobré pozice trefil brankáře.Poté si vybral slabší chvilku Krejčí a Pych a bylo to konečných 4:0.

DEJMEK za góly nemohl obránci mu moc nepomohli.3 krát šel na něj hráč sám.

KREJČÍ piloval lajnu a měl hodně míčů,ale ta rozehrávka to byla hrůza.Zavinil 3 gól,kdy nebyl důrazný.ČERVENKA odehrál stopera slušně,odebral hodně míčů.PYCH hrál slušně,ale někdy místo rozehrávky řešil situace nákopem.Svým laksním přístupem zavinil 4 gól.NEZAVDAL hrál velice dobře,má výbornou předvídavost.Chce to ,ale více se zapojovat do útočení.SUCHÁNEK na první zápas odehrál co se od něj chce a nic nepokazil anažil se rozehrávat.

BÍM měl problémy se spracováním a několikrát mu míč odskočil.Na lajně makal založil akci při šanci Pánka.MRÁČEK se lepší a před stopéry hrál obstojně.Musí akce zakončovat.CERAL toho hodně naběhal a snažil se tvořit.Někdy byl nepřesný.Musí začít zakončovat šance.Neustále někoho hledá než by vystřelil.KODĚRA začal vlažně ,ale poté co si zvyknul na rychlost soupeře tak hrál opět dobře.Z jeho strany šlo do vápna hodně míčů.HORÁK měl dobrý průnik,ale na této úrovni tahat míč přes půlku hřiště nemá cenu.

ADÁMEK makal a napadal.Jednou zakončil z dobré pozice těsně vedle.PÁNEK měl hodně míčů,rozehrával a byl platný pro tým.Škoda zahozené velké šance.BUNC nás všechny překvapuje.Byl velice platný,jednou i zakončil,ale slabě.

S přístupem a hrou byla velká spokojenost.Mrzí zakončení,které skoro není.Hrajeme to jako futsal vše až do brány.Je to na pohled pěkné ,ale neúčiné.