Přejít na menu Přejít na obsah

 

Detail zápasu CIDLINA vs. VELIM

CIDLINA vs. VELIM

1:0


Datum: 23.02.2014
Čas: 10:20:00
Typ: přátelské utkání


sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,ČERVENKA,NEZAVDAL-ADÁMEK,CERAL,TŮMA,KODĚRA-PÁNEK,BUNC

náhradníci:SUCHÁNEK,KUBELKA

41. minuta 1:0

Tato jarní příprava není pro nás moc dobrá.Je veliká marodka a každý zápas nastupuje jiná sestava.Na každý zápas jedeme s hrůzou,kolik příjde hráčů,protože v dnešní době mobilů se hráči neumí ani omluvit.Jako každý rok Trumpus má ještě zimní spánek a Nesvorný a Horník budou dlouhodobě nemocný.Tak doufáme ,že do mistráků se dáme nějak dohromady.

Tento zápas byl hodně vyrovnaný,soupeř nás převyšoval jen v důrazu,což nám moc nevyhovuje.Cidlina hrozila hlavně při rohách,které kopala kvalitně a při rychlém přechodu do protiútoku.To měli naši obránci nejvíce práce.V prvním poločase měl největší šanci Koděra.Toho poslal krásně Pánek,ale Koděra neproměnil tutovou šanci,kdy šel sám na bránu.Pěkně vystřelil Bunc,ale brankář šanci v klidu chytil.

Ve druhém poločase zase na začátku jako v Čáslavi jsme obdrželi branku.Po pěkné akci minul hráč domácích míč,který chtěl usměrnit do prázdné brány,ale naši tři hráči na míč jen koukali a tak tam vběhl hráč domácích a prostřelil Dejmka.Od branky začal být soupeř o trochu lepší a na naší bránu létaly centry a Dejmek se docela zapotil.Dvakrát musel Červenka hodně zasprintovat,aby odvrátil šanci.My měli dvě střely,ale Ceral vždy těsně minul.Škoda šance 3. minuty před koncem.Ceral prošel středem a poslal Pánka,který mu nacentroval na malé vápno,ale ceral minul a dorážku Bunce odvrátili obránci.

Dva zápasy s ligovými týmy pro nás nedopadly tak hrozně,když nekoukáme na výsledek.Co mrzí ,že nejsme schopný dát branku a šance tam jsou.Jinak hra a nasazení je slušné.

DEJMEK chytal výborně za gól nemohl.S centry,kterých bylo hodně neměl problémy.

KREJČÍ zahrál lépe než v Čáslavi.Zlepšil rozehrávku.PyYCH hrál jednoduše,ale účelně jak má a nevymýšlel svoje kličkování.NEZAVDAL opět důrazný neprošel přes něj snad hráč.Obrana hrála dobře začíná se sehrávat.

ADÁMEK neměl svůj den a strašně kazil,byl nesostředěný.TŮMA hrál před stopéry a snažil se odešel fyzicky.CERAL hodně tvořil,byl aktivní.Má,ale výpady,že není třeba 5 minut ve hře a jen přihlíží a to hráč ve středu hřiště nemůže dělat.Měl dobré 2 střely.KODĚRA měl v nohách 2 zápasy za mladší žáci a ke konci mu došly síly.Měl velkou šanci,snažil se centrovat do vápna.

PÁNEK to měl hodně těžké proti větším a důraznějším hráčům.Tak se vracel pro míče a kvalitně rozehrával.Na útočníka se nedostává do zakončení a to při jeho střele je škoda.BUNC opět makal a měl 2 střely.Někdy mu trvalo dlouho než zpracoval míč.

KUBELKA nastoupil z nouze a nezklamal.Snažil se podržet míč a rozehrát.Suchánek měl velké problémy s rychlostí a motal se u branky.Byl asi nejblíže k míči.Jinak se snažil a slušně rozehrával.


« zpět na tabulku