Čas: 09:30:00
Typ: 17.Kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-NĚMEC /BUNC/,PYCH,ČERVENKA,NEZAVDAL /60 HORÁK/-KREJČÍ,BÍM,CERAL,KODĚRA /46 ADÁMEK/-PÁNEK,NESVORNÝ /50 HORNÍK/

7. minuta PÁNEK

35. minuta KODĚRA penalta na CERALA

41. minuta CERAL

43. minuta PÁNEK asistence NEZAVDAL

Soupeř už při rozcvičení budil respekt.Hráči byli výškově srovnaný a oproti nám mnohem urostlejší.Radost nám nedělalo také počasí,které se hodně změnilo,ale také promoklý terén.Naši hráči se toho nezalekli a soupeře drželi na jeho polovině.poprvé zahrozil Bím a  Ceral,kteří prověřili brankáře střelou z vápna.Po serii rohů nám konečně jeden vyšel.Pánek čekal na přetažený roh,naznačil hráči střelu a posunul si míč na levou nohu a poslal míč přes klubko hráčů přímo do šibenice.To nás uklidnilo a my v klidu rozehrávali akce,které se tvořili hlavně ze stran přes Koděru a Krejčího.Soupeř zahrozil po rohách,ale Dejmek je odvracel.Zvíšení přišlo těsně před pauzou.Ceral přešel z naší půlky až do vápne ,kde ho obránci zastavili za cenu faulu.Koděra penaltu proměnil zpřehledem.

Druhý poločas se na soupeře vlítlo a za 10. minut bylo rozhodnuto.Nejdříve byl Ceral faulován asi 20 metrů před bránou.Sám si vzal míč a poslal ho přímo do šibenice.Po 2. minutách po narážečkách ve středu poslal Nezavdal Pánka do vápna a ten prostřelil vše co bylo v cestě.Za stavu 4:0 se mohla sestava prostřídal aby hráli všichni hráči.Výkon trochu opadl.Šanci měl ještě Nesvorný,Ceral a Horák.

S výkonem a hlavně nasazením byla velká spokojenost.

DEJMEK neměl moc práce s centrovanýmy kopy neměl problém.

Obrana hrála opět výborně.NĚMEC měl sice problémy s pohybem ,ale svoje úkoly si ohlídal.ČERVENKA vše oběhal ,byl hodně jistý.PYCH zajištoval a rozehrával.NEZAVDAL jako každý zápas neprůchodný,důrazný a dokonce nahrál na gola.

Záloha šlapala,hodně toho naběhala.KREJČÍ byl hodně aktivní,měl dobré průniky.Škoda jedné příležitosti ,že nezkusil střelu.CERAL toho opět hodně oběhal,na začátku zápasu byl hodně nepřesný.Dal krásný gol.BÍM vybojoval mnoho míčů a snažil se vše přesně rozehrávat.Byl hodně u míče.KODĚRA držel lajnu po,které jezdil jak vlak.Zásoboval míče do vápna na naběhnuté hráče.Hrál ve velké pohodě.ADÁMEK si držel lajnu,ale spíše bránil.Do vyvážení se mu moc nechtělo.

PÁNEK odehrál co od něj čekáme.Dal 2 pěkné goly a chtěl neustále míč.Bylo na něm vidět,že ho to baví.NESVORNÝ po dlouhé absenci odehrál výborný zápas,měl dobré náběhy a rychlost.Jednou zakončil pěkně,ale nad.HORNÍK po nemoci se snažil rozběhat stopery.Škoda že mu nevyšel jeden průnik.HORÁK a BUNC se snažili.Horák ,kdyby zabral tak šel sám na bránu.