Typ: 18.Kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-NĚMEC /58 BUNC/,TRUMPUS,PYCH,NESVORNÝ-KREJČÍ,CERAL /5 MRÁČEK /,BÍM,KODĚRA /48 HORNÍK /-NESVORNÝ,PÁNEK

nenastoupil HORÁK a KUBELKA

30. minuta 1:0

Do zápasu nemohl nastoupit Červenký,který je zraněn a místo něho musel jít hrát po zavření všech očí Trumpus ,který nebyl přes měsíc na tréninku.Adámek celý týden netrénoval a ani nepřišel na zápas a tak lavička nebyla tak pestrá.

Hned v první minutě šel Ceral nesmyslně do souboje a byl trefen přesně na zhmožděný palec.Po ošetření se vráti na chvíli na trávník ,ale nešlo to a na hřiště šel Mráček.

5. minuta Cerala nahradil Mráček

15. minuta přišla první střela na bránu.Do té doby se hrálo jen po vápna.Koděra našel Pánka ,ale ten mířil nad.

17. minuta chtěl Pánek přehodit vyběhnutého brankáře ,ale mířil vedle.

20. minuta přišla šance domácích.Naše obrana váhala s odkopem a domácí branku přestřelili.

25. minuta Pánek se krásně uvolnil ve vápně a poslal krásný centr do malého vápna,kde Nesvorný těsně na míč nedosáhl.

28. minuta Naši hráči nešli proti míči a stoper prošel až na vápno,kde vystřelil,ale Dejmek předvedl pěkný zákrok.

30. minuta Bím prošel středem ,ale střela byla velice slabá.

35. minuta střela domácích těsně minula naší branku

38. minuta Nesvorný a Pánek kombinačně přešli přes stopera,ale Nesvorný z penalty netrefil branku.

44. minuta Koděra poslal z rohu míč na Pycha ,ale ten hlavou minul.

47. minuta Koděru vystřídal Horník

54. minuta Bím našel volného Krejčího, který prošel až do vápna ,ale bránu minul a Nesvorný na míč nedosáhl.

55. minuta Po faulu poslal míč do vápna Trumpus a Pánek hlavou trefil brankáře.

58. minuta Němce vystřídal Bunc

60. minuta Horník šel z půlky sám ,ale stopér ho doběhl ve vápně a střelu odvrátil na roh

63. minuta Velká šance domácích po chybě obrany prošel hráč až před Dejmka ,ale minul bránu.

65. minuta Opět couvání před míčem,kdy jde domácí hráč z vlastní půlky až k našim stopérům,poslal míč podél našich hráčů a útočník nedal Dejmkovy šanci

Dejmek neměl tolik práce.Předvedl pěkný zákrok.Rohy a centry kryl.Za gol nemohl.

Obrana nebyla sehraná a Trumpus nebyl věčně v lajně a stál 5 metrů za obranou.Takto se hraje ve 4. třídě a ne v kraji.Němec měl problémy hlavně ke konci zápasu.Chyběla mu rychlost.Když měl hráče na tělo tak to šlo.V prvním poločase hodně aktivní.Pych chtěl střídal v 10. minutě pro nevolnost,ale rozběhal to ,snažil se.Měl šanci hlavou.Ke konci se přesunul do útoku,ale bez šance.Trumpus se pohyboval ve špatném prostoru,většinu momentů řešil nákopem.Bez trénování mu chyběla jistota a hlavně rychlostně to není ono.Nezavdal bojoval,vybojoval hodně míčů.Jako obránce ale nesmí hrát patičkama.Jednou nás to málem vytrestalo.

Záloha velice zklamala.Po odstoupení Cerala,který v 1 . minutě jde do míče jako blázen a to ví ,že má zhmožděný palec.Mráček ve středu hřiště velice vlažný.K pohybu se musí nabádat.Když dostane míč neví co s ním udělat a většinou kouká do země a začne kličkovat na místě.Bím sice toho hodně naběhá,ale není schopný něco vymyslet.Když dostane míč není schopný otáčet hru,vykombinovat prostor,založit akci.O důrazu se nedá ani mluvit.Po jeho slabé přihrávce domácí rozhodli.Koděra mohl v prvním poločase sedět na zábradlí.Dostal tam 2 míče a hned měli domácí práci.Druhý poločas měl toho více,ale byl pošetřen pro ml. žáky.Krejčí hodně aktivní.Škoda že se bojí vystřelit.Ve druhém poločase to byla tutovka.

Útok se snažil,ale musel si vše sám vybojovat.Pánek byl hodně u míče.Zakončoval vždy těsně vedle.Škoda hlavičky,ale brankář byl blízko.Nesvorný dělal problémy stoperům rychlostí.Měl obrovskou šanci,ale k našemu úžasu minul.Horník není ještě po nemoci v optimální formě.Hlavně stratil rychlost.To bylo vidět když šel na bránu a stopér ho doběhl.Bunc se snažil rozběhat stopéry,ale bez šance.K míči se moc nedostával