Detail zápasu BRANDÝS-STARÁ BOLESLAV vs. VELIM

Datum: 05.04.2014
Čas: 09:30:00
Typ: 20.Kolo krajského přeboru

sestava:DEJMEK-KREJČÍ,PYCH,NEZAVDAL,NĚMEC-BÍM /64 BUNC /,CERAL,ČERVENKA /41 HORNÍK/,KODĚRA /53 MRÁČEK/-PÁNEK,NESVORNÝ /36 TRUMPUS/

2. minuta Po rohu Koděry mířil Ceral hlavou těsně vedle

3.  Faul Pycha před vápnem.trestný kop vytáhl Dejmek s námahou na roh

4.  Nebezpečný roh obrana odvracela na třikrát slušný závar

8.  Výborný střední záložník prošel středem hřiště,jeho střela těsně minula naší branku

12. Hráč prošel přes Nezavdala,Pych ho zajistil,běžel s ním do vápna,ale skluzem golu nezabránil.Dejmek neměl nárok 1:0

16. minutaPánek vystihl nepřesnou přihrávku a střelou do protipohybu brankáře a od tyče srovnal 1:1

17. Rozhodčí odpískal penaltu kterou viděl jen on.Němec nastřelil míč do domácího hráče a šel házet aut,ale rozhodčí odpískal pokutový kop.Dejmek vystihl stranu a penaltu bravůrně chytil.

27.  Pych mířil z trestného kopu těsně nad.

28. Po rohu domácích vypadl Dejmkovi míč z rukou a naše obrana měla co dělat aby dostala míč do bezpečí.

30.  Němcova střela šla jen do prostředka brány.

37. Koděra poslal pěkný centr do vápna ,ale Bímova hlavička nebyla přesná.

38. Po centru domácích hráč na zadní tyči minul odkrytou branku.

44. Dejmek kryl střelu z dálky.

48. Pych měl ve vápně pokrytý míč ,ale nesmyslně ho chtěl odehrát skluzem,ale šikovný útočník ho předskočil a Pych ho podkopl.Jasná penalta.Tentokrát byl Dejmek krátký.2:1

50. Ceral poslal pěkně Koděru ,ale ten přehodil s brankářem i bránu.

52. opět nebezpečný roh domácích a hlavička nad bránu.

56. Střela z vápna šla těsně vedle naší brány.

59. Ceral se otočil s míčem obešel 2 hráče a technickou střelou z 18 metrů trefil přesně růžek branky 2:2

62. Ceral posla Bíma do vápne ,ale ten místo nahrávky na volného Pánka,který by dal do prázdné brány,tak dal míč brankáři do náruče.

65. Dejmek se nedohodl se stopery a musel hasit možná rukou mimo vápna.Poté dostal žlutou za řeči.

67. Ceral nakopl míč přes půlku na Horníka,ale tomu před vápnem odskočil míč,když šel sám na bránu.

68. Trestný kop od rohového praporku naše obrana odvrátila.

DEJMEK až na 2 zákroky,kdy mu vypadl míč z rukou předvedl nadstandertní výkon.Předvedl i parádu pro diváky.

Obrana měla v tomto zápase zatím nejvíce práce na jaře.Komu se zápas moc nepovedl byl PyYCH.Šel přes něj gol a udělal penaltu.Skluzy musí dělat,když má jistotu odehrání míče.NEZAVDAL se nechal obejít při prvním golu,ale jinak hrál spolehlivě.KREJČÍ byl důrazný,rychlý a nevypustil jediný souboj.Nešla přes něj jediná akce.NĚMEC musel být probrán už ve 4 .minutě,kdy vypustil s Koděrou míč.Pak se rozehrál a i pěkně vystřelil.

Záloha se snažila kombinovat,měla hodně dobrých akcí,ale musela hodně bránit.Domácí měli v záloze kvalitu.BÍM byl hodně nepřesný a ztrácel míče.Jednou poslal domácí do brejku.Mohl rozhodnout,ale nepochopitelně nenahrál.Byl jako největší hamoun.ČERVENKA zahrál svůj nejlepší zápas.Vybojoval hodně míčů,byl důrazný a došel si pro hodně faulů.Musel střídat opět zranění.Ceralův pohyb se zraněním není ideální a je to znát.Někdy nestíhal.První poločas hodně kazil.Druhý poločas už hru řídil.Krásně vyrovnal.KODĚRA po zahřátí po lajně lítal.Snažil se hru zrychlovat odehrání m z první.Měl šanci vyrovnat.TRUMPUS měl velké problémy s domácím záložníkem.Nestíhal rychlostně.Tak se stáhl před stopery,kde četl dobře hru..MRÁČEK překvapil.Podržel míč a i bojoval.Hrál jednoduše.

PÁNEK dobře předvídal a tím i srovnal na 1:1.Jinak moc míčů neměl ,většinou je musel vybojovat.NESVORNÝ nebyl moc vidět.2 krát v ofsajdu po sobě pak se rozčiloval.V poločase střídal -zranění.HORNÍK hru oživil.Domácí měli problémy s jeho rychlostí.Škoda že si nezpracoval lépe míč ,když šel sám na bránu.BUNC ,kdyby měl lepší první dotek s míčem tak mohl jít do velké šance.

Tento zápas měl velkou kvalitu.Hrál se rychlý,tvrdý a pohledný fotbal.Remíza je asi spravedlivá.