sestava:DEJMEK-NEZAVDAL,PYCH,ČERVENKA,NĚMEC-KREJČÍ,MRÁČEK,CERAL,KODĚRA /48 NESVORNÝ /-HORNÍK,BÍM

1. Po centru ze strany mířil domácí hráč vedle brány.

9. Domácí prošli přes střed ,ale střela z vápna šla nad.

10. Bím se protáhl mezi stopery a v těžké pozici trefil vyběhnutého brankáře.

13. Domácí útočník utekl po pravé straně a našel před bránou volného hráče,který nedel našemu brankáři šanci 1:0

17. Opět rychlý útočník utekl a jeho zakončení těsně minulo pravou tyč.

20. Trestný kop minul jen těsně naší branku.

23. Krejčí našel na vápně volného Cerala ,který vystřelil na zadní tyč,ale domácí brankář předvedl pěkný zákrok.

26. Další střelu z dálky Dejmek kryl.

34. Střela Cerala nad bránu.

37. Průnik hráče k našemu vápnu a střela nad.

45. Bím střílel ve vápně, ale brankář v pohodě chytil.

48. Němcovu střelu z vápna brankář kryl.

51. trestný kop Dejmek chytil do koše.

55. Střelu z dálky Dejmek vyrazil na roh.

60. Po rohu závar před naší brankou a zazvonilo břevno.

61. Střela z dálky minula zadní tyč.

62. Střela z dálky s kterou neměl Dejmek větší problémy.

1 DEJMEK předvedl opět kvalitní výkon.Kryl hodně střel hlavně z větší vzdálenosti.Za branku nemohl.

2 PYCH předvedl nejhorší výkon v sezoně.Chvílemi to vypadalo že ani neví že je na hřišti.Měl zásluhu na obdržené brance,kdy nedostoupil hráče a běžel k němu jak když má na sobě zátěž.

3 KREJČÍ patřil k tahounum.Jezdil po lajně.Snažil se hrát jednoduše.Škoda ,že se nepokusí vystřelit.Měl rychlost a důraz.

4 NĚMEC se snažil rozehrávat,měl i střelu.Hodně zaostával rychlostně.Musel hrát pozičně.

5 ČERVENKA na stoperu předvedl velice slušný výkon.Několikrát vyvezl míč.Rozehrával a podstoupil hodně soubojů s dobrým domacím útočníkem.

6 BÍM na nezviklém místě útočníka makal,vracel se pro míče,rozehrával.Měl velkou šanci.Nezklamal.

7 KODĚRA se rozkoukával prvních 15 minut.Pak se přestal bát a připravoval akce.Měl dobrý vstup do druhého polačasu.

8 MRÁČEK hrozně dlouho držel míč a tím o něj přicházel.Druhý poločas to trochu zrychlil.Hodně vybojoval.

9 HORNÍK podstoupil hodně soubojů a většinou vítězně.Dobře kryl míč a hodně toho naběhal.

10 CERAL hodně tvořil.Všechny akce šli přes něj.Dostával se do střel.Byl hodně aktivní.Je škoda ,že se nesoustředil na hru a neustále diskutoval.Tím nepomůže sobě ani týmu.Po přechodu do útoku zmizel z hřiště.

11 NEZAVDAL měl na starost nejlepšího hráče domácích.Byl neustále u něj hrát důrazně.Při brance mu hráč utekl,ale to bylo logické ,když byl o 3 hlavy vyšší a možná o 30 kg těžší.Dobrý výkon.

12 NESVORNÝ se těšil na hřiště ,ale nebyl moc vidět.

13 BUNC nehrál

14 HORÁK nehrál

20 KUBELKA nehrál

Na začátku byla znát z našeho týmu obava.Nevím proč?Po obdržené brance se začalo hrát.Byli tam i šance na vyrovnání.Druhý poločas z naší strany do 60 minuty byl výborný.Domácí se moc k míči nedostali.Je to pěkné ,ale hrajeme jako Barcelona.Jen po vápno a nikdo nejde do koncovky.Domácí jednoduše přešli střed a u vápna přišla střelba.To my neumíme.To musíme zlepšit.Je pravda ,že chyběl v tomto Pánek ,který se nebojí vystřelit.